DARČEK K VÝROČIU SVADBY PRE ŽENU

Určite si dodnes pamätáte deň, kedy ste si povedali svoje „áno“ a roky už plávate spoločným životom. Netušíte, čo pri príležitosti striebornej (25), zlatej (50), ba dokonca diamantovej (60) svadby darovať? 

K príležitosti ako je výročie svadby si žena zaslúži výnimočný šperk, taký, ktorý si sama nekúpi. Všimnite si, aké šperky rada nosí a podľa toho zvážte, či sa správnou voľbou stanú zlaté náušnice, náhrdelník alebo prsteň. Niektoré ženy uprednostňujú biele, ružové alebo žlté zlato. Stávkou na istotu sú pochopiteľne diamanty, ktoré sa priamo nabádajú k darovaniu pri príležitosti diamantovej svadby. Decentný darček je zlatý náhrdelník s diamantom. Jedná sa o nadčasový kúsok, ktorý nevyjde z módy ani za desiatky rokov.                                                     

Trvá Vaše manželstvo už krásnych 30 rokov? Potom svoju ženu prekvapíte perlovým náhrdelníkom. Pustiť sa samozrejme môžete aj do výberu zlatého prsteňa s drahokamom. Pritiahnu pozornosť a dajú sa vybrať aj podľa typu výročia.                                                        

Pri príležitosti 35. výročia svadby popremýšľajte o zlatom prsteni s koralom, pri 40. výročí o zlatom prsteni s rubínom, pri 45. výročí svadby o zlatom prsteni so zafírom, na 50. výročie svadby si vyberte  krásny  prsteň z bieleho, ružového či žltého zlata s diamantom. Nemusíte sa však držať len týchto výročí svadieb, darček v podobe vzácneho šperku poteší hocikedy.                                                                                                                               

Svadba znamená zlomový okamih našich životov, začiatok spoločného bytia. Rozhodne teda niečo pamätania hodné, niečo, čo stojí za to osláviť. O trvaní tohto zvyku svedčí aj fakt, že už v stredoveku obdarovávali manželia svoje ženy. Pri 25. výročí si pripomínali trvanie zväzku strieborným vencom, pri 50.výročí to bol zlatý veniec.

Tak ako sa zosilňuje manželské puto a vzťah, tak sa mení aj materiál, ktorý výročie symbolizuje: od ľahko zničiteľného papiera až po odolný a pevný diamant.

NAŠA PONUKA DIAMANTOVÝCH A DRAHOKAMOVÝCH ŠPERKOV