Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Šperky dopĺňajú ženy

Šperky dopĺňajú ženy, ženy dopĺňajú šperky

Už odpradávna šperky pôsobili na ženy neodolateľným kúzlom a jednoducho povedané priťahovali ich k sebe. Svojou krásou, leskom, dokonalosťou a zároveň tajomstvom si ich obľúbili natoľko, že sú súčasťou ich každodenného života až dodnes. 

Šperky dopĺňajú ženy...

Šperky odjakživa fascinovali krajšiu polovičku ľudstva, nakoľko je známe, že ženy sa rady krášlia a majú rady pozornosť mužov. Krásna žena s krásnym šperkom pritiahne pozornosť muža, nakoľko šperky nielenže podčiarknu jej prirodzenú krásu, ale aj dopĺňajú jej outfit a v každom prípade im veľmi pristanú. Už v dávnej minulosti si ženy vyrábali šperky, aby vyzdvihli svoju ženskosť a pôvab. Bez dokonalej a trblietajúcej sa ozdoby vo forme šperku, ktorý upozorní na ich prednosti sa jednoducho nezaobídu. A darček v podobe šperku neuveriteľne poteší. Nielen, že je nádherný a má trvalú hodnotu, ale jeho veľkoleposť a trblietanie pretrváva dlhé roky. 

Diamantová krása

Ženy milujú šperky a šperky milujú ženy. Jednoducho povedané šperky dopĺňajú krásu a štýl ženy, a hrajú podstatnú úlohu v živote ženy. 

Diamantové šperky? Skrátka luxus, ktorý očarí. Veď aj Marilyn Monroe vyhlásila, že diamanty sú najlepším priateľom ženy. Siahnuť po diamantovom prsteni pri zásnubách, diamantových obrúčkach pri svadbe, diamantových náušniciach pri narodeninách, či nádherných diamantových náhrdelníkoch darovaných len tak z lásky je originál, ktorý má svoju ako citovú tak aj finančnú hodnotu.                                                                                                                             

Pokiaľ vyberiete šperky, ktoré si žena obľúbi a nosí ich denne, tak je to krásna odmena aj pre toho, kto ich daroval. Veď ženy sú diamantovými šperkami obdarovávané už roky. 

Sila drahokamov

Nič nepoteší ženu tak, ako úchvatne prevedený šperk doplnený o farebný drahokam. Dokonalé kolekcie od svetovej šperkárskej spoločnosti Moraglione 1922 sú absolútnym kúskom umenia, kde krása a harmónia sú výsledkom úžasných a jedinečných šperkov v záplave drahokamov vytvárajúcich majstrovský celok.                                                                                                                                             

Šperk nás charakterizuje, veľa o nás napovie a prostredníctvom šperkov vyjadrujeme svoju iskru, pôvab a nadčasovosť. Zafír, rubín, smaragd, tanzanit, citrín, opál, topás, granát či ametyst, to je len nepatrné množstvo úžasných drahokamov, ktoré sú výnimočné svojou farebnosťou a nádherne vyniknú v akomkoľvek šperku. Tak neváhajte a nahliadnite do tajov krásy šperkov na https://www.goldiediamonds.sk/

Šperky sú našou prirodzenou súčasťou a neodmysliteľne patria ku každému outfitu, či už športovému, spoločenskému, slávnostnému alebo bežnému na každý deň. Šperk dokáže o svojej majiteľke prezradiť veľa. Napríklad dokonalá kolekcia šperkov, pri ktorých sa kladie dôraz najmä na detail,  prezradí to isté aj o majiteľke, ktorá je ambiciózna a nikdy sa neuspokojí s priemerom. Ženy nosiace neformálne šperky, výrazné a lesklé náhrdelníky či extravagantné náramky sú prevažne aktívne, energetické a mimoriadne spoločenské. Jemné a nenápadné šperky si najčastejšie vyberajú ženy verné tradíciám. Ženy, ktoré ako prvé upútajú farebné kamene, sa vyznačujú obrovskou kreativitou a sú rodenými optimistkami. 

Niet divu, že šperky často dávajú ženám nádych výnimočnosti a sú originálnym doplnkom každej ženy. Určite každý bude súhlasiť s vetou, že šperk urobí radosť každej žene.Ženy a šperky určite patria k sebe, lebo oba skvosty sú očarujúce, tajomné a krásne. 

ZLATÉ ŠPERKY GOLDIE

article

TRADÍCIA

Náš príbeh sa začína takmer storočie dozadu poháňaný vášňou k šperkom.  Massimo Moraglione vytvoril svoj prvý kúsok a tým odštartoval nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi, sa značka Moraglione 1922 dnes radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy.

article

VEĽKÝ VÝBER

Od jemnosti až po extravaganciu. Značka Goldie Vám prináša neopakovateľné ručne vyrábané kúsky, ako aj vysoko dizajnové šperky alebo klenoty vhodné na každodenné nosenie. Vďaka našej spolupráci s mnohými exkluzívnymi šperkárskymi domami, sme sa stali predajcom u ktorého nájdete čo hľadáte. 

article

EXPRESNÉ DODANIE

Potrebujete svoj šperk čo najskôr doma? Prevažnú väčšinu šperkov máme na sklade, a tak objednávku uskutočenú do 15:00 zvyčajne doručíme už v nasledujúci pracovný deň.

article

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pokiaľ si nie ste výberom šperku istí, stačí nás navštíviť v našej kamennej predajni, ktorá sa nachádza v starom historickom centre Senca, na Lichnerovej ulici číslo 31. Špecializovaný tím asistentov predaja Vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku.