TVAR PRSTEŇA TIFFANY

Neviete sa rozhodnúť, aký zásnubný prsteň by bol najvhodnejší pre Vašu partnerku? Vyberte taký, ktorý je nenapodobiteľný ako Vaša láska. Nechajte sa inšpirovať a očariť unikátnym a svetovoznámym diamantovým prsteňom s Tiffanyho osadením. Je to sen každej zamilovanej ženy.                                                                                 

Dlhé roky boli, sú a budú na výslní diamantové zásnubné prstene s Tiffanyho osadením. Preslávený klenotník navrhol uchytenie diamantu tak, aby bol využitý maximálny odraz svetla a zároveň si prsteň zachoval nadčasový vzhľad. 

Vystupujúci diamant tak nádherne vynikne a ukáže sav celej svojej kráse. Charakteristickým znakom prsteňa je hladký krúžok. Diamant je pridržiavaný šiestimi krapničkami, ktoré majú špecifický vzhľada vytvárajú nádhernú korunku. 

Zásnubný prsteň s diamantom v Tiffanyho štýle predstavuje bezpečný výber pre všetkých mužov, ktorí si nie sú istí tým, čo by si ich budúca partnerka priala.                                                                   

Ženám tradicionalistkám ako aj romantickým dušiam učaruje klasické osadenie v Tiffanyho štýle. Zásnubné prstene sú symbolom lásky, dôvery a viery v spoločne strávený život.

NAŠE PRSTENE V TVARE TIFFANY