6 SPÔSOBOV AKO NOSIŤ ZLATÉ NÁRAMKY PRE PÁNOV

V poslednú dobu sa móda ako celok stále viac približuje uvoľnenému modernému štýlu. Dni trojdielnych oblekov a šiat až po členky sú nenávratne preč. V dnešnej dobe je to všetko o uvoľnenej a pohodlnej elegancii, kombinujú sa športové kúsky s elegantnými a niektoré športové značky už dokonca vyrábajú oblečenie, ktoré nie je určené na šport. Prekvapivo zároveň stúpa dopyt po špičkových šperkoch, drahých kameňoch a luxusných materiáloch. Inými slovami, dnes sa jedná iba o uvoľnený luxus alebo o párovanie luxusných  kúskov so streetwearovou módou.

Jedným z najlepších spôsobov, ako dosiahnuť tento kontrastný štýl, je obliekať si svoje bežné oblečenie so  zlatým náramkom. Tento doplnok (nazývaný aj  „jediný šperk, ktorý by mal každý človek vlastniť“) dodáva Vášmu inak uvoľnenému štýlu luxusný nádych. Výsledkom je šatník, ktorý si môžete obliekať do práce alebo aj na formálnejšie príležitosti, a to všetko bez toho, aby ste si museli prezliecť Váš športový kabát. Prinášame Vám  niekoľko skvelých nápadov, ako spárovať zlatý náramok s uvoľnenejším oblečením:

1. Spolu s Vašimi Smart watch

Tu sme sa inšpirovali umeleckou ikonou Pharrella Williamsa. Hip-hopová hviezda si nedávno skombinovala štýlové zlaté náramky so svojimi Apple Watch za 10 000 dolárov. Kombinácia vytvorila vzhľad, ktorý stelesňuje Pharrella „cool bez prílišného snaženia“. Vrstvenie je v súčasnosti IN, pokiaľ ide o pánske náramky, takže pokračujte a experimentujte s ním, či už máte Rolexky alebo Samsung smart watch!

2. Kombinujte ho s Vaším každodenným oblečením

To, čo robí dnešný streetwear tak ikonickým v porovnaní s inými štýlmi, je to, že je priam stvorený na spárovanie s okúzľujúcimi doplnkami, ako napríklad náramok so zlatými retiazkami či diamantmi. Osviežte si Váš vzhľad ľadovým zlatým náramkom z bieleho zlata k džínsom či polokošeli. Možno neexistuje lepší spôsob ako pôsobiť uvoľnene a cool.

3. Nosenie náramkov s Jersey

Niekto sa voľnočasovo oblieka iba do športového, ak aj v tomto prípade chcete mať neformálne trendy, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou vydržia aj do budúcnosti, neobmedzujte sa, pokiaľ ide o zlaté šperky. Niekedy sa nosili iba dresy, tričká, športové topy a šortky, dnes ich môžete doplniť o vrstvy zlata a diamantov. Iba sa uistite, že si ich bezpečne odložíte, keď vybehnete na ihrisko!

4. Spolu s džínsovými bundami 

Rovnako ako jednoduchý zlatý náramok, aj džínsová bunda je jednou z tých základných kusov Vášho šatníka, ktorý si môžete obliecť takmer kamkoľvek. Ak chcete dať svojmu džínsovému štýlu nejakú osobnosť a zároveň pridať trochu iskry, vyhrňte si rukávy a pridajte na zápästia viacero zlatých náramkov. Nebojte sa kombinovať biele a žlté zlato, je to teraz IN! 

5. Štýlová kombinácia s jednoduchým tričkom

Vezmite si príklad od milovníka zlata Jay Z: Nič, iba jednoduché tričko plus zlaté šperky. Jednofarebné tričká v kombinácii so zlatými náramkami a náhrdelníkmi vyniknú, no ešte viac zvýraznia šperk. Je to štýl luxusného vzhľadu, napriek tomu neformálny a pohodlný. Veľmi príjemná je kombinácia s rifľami. 

6. Zlatý náramok s mikinou či svetrom

Tak isto ako tričku môžete svojej mikine či svetru pridať nejakú tú iskru navrstvenými zlatými náramkami. Niečo na tej kombinácii jednoduchosti podtrhnutej zlatými šperkami naozaj je. Pridajte svojmu looku na osobnosti iskrivým jaganím sa na zápästí!