Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Najlepší vianočný darček pre ženu

Každá dáma sa rada zdobí šperkom. Či už sú to zlaté náramky, náhrdelníky, prívesky, retiazky, prstene, náušnice alebo brošne a všetky tieto skvosty majú uložené vo svojich šperkovniciach. Je známe, že šperky odjakživa fascinovali krajšiu polovičku ľudstva. Šperk ako vianočný darček pre každú ženu bude výnimočný. 

Vianočný šperk

Pokiaľ sa rozhodnete pre vianočný darček v podobe šperku, určite trafíte do čierneho a potešenie bude na oboch stranách. Nakoniec, šperkov nikdy nie je dosť a doplnením šperkovnice o ďalší unikátny kúsok je jednoducho potecha. 

Nádherné sú sety zlatých náušníc s príveskom a prsteňom alebo náhrdelník s náramkom. Farba zlata sa môže vybrať podľa obľúbenosti v bielom, žltom, ružovom alebo kombinovanom zlate. Šperky môžu byť doplnené o kubickú zirkóniu alebo nádherné prírodné diamanty a farebné drahé kamene, či sladkovodné alebo morské perly.    

Šperky sú našou prirodzenou súčasťou a neodmysliteľne patria ku každému outfitu, či už športovému, spoločenskému, slávnostnému alebo bežnému na každý deň. Určite každý bude súhlasiť s vetou, že šperku robí radosť každej žene. Ženy a šperky určite patria k sebe, lebo oba skvosty sú očarujúce, tajomné a krásne. 

V klenotníctvach GOLDIE nájdete šperky od rôznych svetových značiek, ktoré sú skutočne dizajnové skvosty.  Každý jeden šperk je navrhnutý a vyrobený s precíznosťou a vášňou, ktorý bude Vám a Vami obdarovanej osobe prinášať radosť ešte dlhé roky a stane sa tak rodinným klenotom. Šperk od GOLDIE je to pravé vianočné potešenie.  

DIAMANTOVÉ ŠPERKY GOLDIE

DIAMANTOVÉ ŠPERKY GOLDIEDIAMONDS

article

TRADÍCIA

Náš príbeh sa začína takmer storočie dozadu poháňaný vášňou k šperkom.  Massimo Moraglione vytvoril svoj prvý kúsok a tým odštartoval nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi, sa značka Moraglione 1922 dnes radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy.

article

VEĽKÝ VÝBER

Od jemnosti až po extravaganciu. Značka Goldie Vám prináša neopakovateľné ručne vyrábané kúsky, ako aj vysoko dizajnové šperky alebo klenoty vhodné na každodenné nosenie. Vďaka našej spolupráci s mnohými exkluzívnymi šperkárskymi domami, sme sa stali predajcom u ktorého nájdete čo hľadáte. 

article

EXPRESNÉ DODANIE

Potrebujete svoj šperk čo najskôr doma? Prevažnú väčšinu šperkov máme na sklade, a tak objednávku uskutočenú do 15:00 zvyčajne doručíme už v nasledujúci pracovný deň.

article

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pokiaľ si nie ste výberom šperku istí, stačí nás navštíviť v našej kamennej predajni, ktorá sa nachádza v starom historickom centre Senca, na Lichnerovej ulici číslo 31. Špecializovaný tím asistentov predaja Vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku.