Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Čo urobiť, ako sa tváriť, keď si pod vianočným stromčekom nenájdete svoj vysnívaný darček?

Nastala tá chvíľa rozbaľovania si darčekov a tešenia sa z nich? Vás však zamrazilo, nakoľko Vaša predstava o vysnívanom darčeku bola úplne iná a Váš partner/partnerka čaká na Vašu reakciu a ovácie o perfektnom prekvapení? Nevadí, aj to sa stáva.

V prvom rade sa poďakujte za darček a určite nemalé vyčerpanie energie pri jeho výbere a jemným spôsobom podotknúť, že to nie je to pravé orechové, aj keď je to nádherný darček. Vaša predstava o vianočnom darčeku bola jednoducho trošku odlišná. 

Ako to riešiť? V GOLDIE to nie je žiaden problém. V klenotníctvach GOLDIE ponúkajú možnosť výmeny za iný šperk, či už ste blízkeho obdarovali zlatou alebo striebornou retiazkou, náramkom, príveskom, prsteňom či náhrdelníkom. Ak ste ako darček zvolili náramok a predstava obdarovaného bol prívesok, aj takáto výmena je u nás samozrejme možná. Naším zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety, chceme, aby sa darček páčil. Ak si pri výmene vyberiete drahší šperk, jednoducho rozdiel doplatíte a spokojný odchádzate. Stačí dobehnúť so šperkom a s dokladom o kúpe a o radosť z darčeka sa postaráme. 

Zásnuby na Vianoce

Pre čarovné vianočné sviatky je určite vhodným krokom aj takýto výnimočný okamih akým zásnuby jednoznačne sú.  Nie vždy sa však podarí vybrať správnu veľkosť zásnubného prsteňa. Aj v takomto prípade máte v GOLDIE o starosť postaranú. Prídete a šikovní zlatníci prsteň upravia na požadovanú veľkosť. 

Ak ste si pod vianočným stromčekom túžili nájsť nádherný šperk a miesto toho tam boli peniaze, tak dobehnite do GOLDIE, kde nájdete stále bohatý výber od diamantových prsteňov, náhrdelníkov, náramkov, šperkov s prírodnými drahými kameňmi, či s kubickou zirkóniou , celozlaté, ale aj nádherné strieborné rhódiované šperky. Nechce sa Vám opustiť teplo domova? 
Nevadí, stačí kliknúť na GOLDIE.SK alebo GOLDIEDIAMONDS.SK a objednaný šperk budete mať doručený expresne až k Vám domov. 

article

TRADÍCIA

Náš príbeh sa začína takmer storočie dozadu poháňaný vášňou k šperkom.  Massimo Moraglione vytvoril svoj prvý kúsok a tým odštartoval nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi, sa značka Moraglione 1922 dnes radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy.

article

VEĽKÝ VÝBER

Od jemnosti až po extravaganciu. Značka Goldie Vám prináša neopakovateľné ručne vyrábané kúsky, ako aj vysoko dizajnové šperky alebo klenoty vhodné na každodenné nosenie. Vďaka našej spolupráci s mnohými exkluzívnymi šperkárskymi domami, sme sa stali predajcom u ktorého nájdete čo hľadáte. 

article

EXPRESNÉ DODANIE

Potrebujete svoj šperk čo najskôr doma? Prevažnú väčšinu šperkov máme na sklade, a tak objednávku uskutočenú do 15:00 zvyčajne doručíme už v nasledujúci pracovný deň.

article

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pokiaľ si nie ste výberom šperku istí, stačí nás navštíviť v našej kamennej predajni, ktorá sa nachádza v starom historickom centre Senca, na Lichnerovej ulici číslo 31. Špecializovaný tím asistentov predaja Vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku.