Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

DARČEK K MATURITE ALEBO PROMÓCIAM

Zatiaľ čo sa Vaša ratolesť pilne pripravuje na zdolanie maturitných skúšok alebo na promócie, isto už rozmýšľate, čím ho obdarujete. Maturita je pre študentov vzrušujúcim obdobím, kedy sa musia vydať na novú cestu vo svojom živote. Či už dokončujú strednú školu alebo vysokú školu, je vhodné ich obdarovať nielen niečím krásnym, ale aj trvácnym a hodnotným. Majte však na pamäti vek a osobný štýl Vášho študenta a uistite sa, že darček, ktorý jej alebo jemu vyberiete im bude dávať pocit hrdosti a úspechu. 

V tomto blogu môžete nájsť inšpiráciu na vhodný darček. V ponuke na našom e-shope nájdete šperky zo striebra, bieleho zlata, žltého zlata alebo ružového zlata s diamantmi, farebnými drahými kameňmi, perlami alebo kubickou zirkóniou. 

Darček pre Vašu absolventku

Nebojte sa siahnuť na perly

Aj u mladých žien sú veľmi obľúbené a žiadané. Perly sa vždy dokonale hodia aj k mladej žene pri rôznych výnimočných príležitostiach. Perly môžu byť tiež ideálne, ak po ukončení štúdia začne pracovať a bude chcieť vyzerať dobre a profesionálne. 

Prívesok a retiazka

 Je to najbežnejší darček, ktorým nič nepokazíte. Prívesok môžete zakúpiť samostatne alebo spolu s retiazkou. Podľa vkusu Vašej absolventky môžete vybrať od jemných kúskov až po tie extravagantné. Prívesok je skvelý darček pre niekoho, kto vstupuje do ďalšej fázy svojho života. 

Drahokamový prsteň alebo náhrdelník

Vyberte jej obľúbený kameň alebo drahokam vo farbe, ktorú má rada. Je pravdepodobné, že takýto šperk bude nosiť po zvyšok svojho života. Takou štandardnou klasikou s diamantom podtrhnete jej krásu a eleganciu.

Náušnice

Náušnice patria ku šperkom, za ktoré každé dievča stojí. Náušnice nielen dopĺňajú všetky šaty, ale všetci ich tiež milujú. Aj keď je Vaša slečna trochu vyberavá z hľadiska toho, čo sa nosí, môžete si byť istí, že náušnice si zamiluje. U nás máte veľa možností na výber náušníc. Diamantové náušnice sú nadčasovým darčekom, ktorý sa uchová navždy pri každej príležitosti. 

Náramok

Aj náramky sa môžu pýšiť svojimi rôznymi dizajnami. Od jednoduchších retiazkových až po pevné výrazné náramky. Topkou z našej ponuky sa pre mladé ženy stali náramky typu Pandora pre ich roztomilé prívesky. 

Hodinky

Hodinky sú vynikajúci darček pre ženu smerujúcu do profesionálneho sveta. Hodinky sú doplnkom pre každého, pretože sú dodávané v rôznych štýloch. Môžete si vybrať hodinky, ktoré vyhovujú osobnosti Vašej absolventky.

Darček pre neho

Aj muži čelia obľube šperkov a sledujú módne trendy. Najvhodnejším a bežným doplnkom pre mladého muža je prívesok platničky alebo medailónika, na ktoré môžete vygravírovať jeho iniciály s dátumom maturít či promócií. Prívesok môžete doplniť o retiazku, ktorá by sa k nemu krásne hodila. Ďalšou alternatívou sú pánska masívna retiazka, náramok alebo hodinky. 

NAŠA PONUKA ŠPERKOV

article

TRADÍCIA

Náš príbeh sa začína takmer storočie dozadu poháňaný vášňou k šperkom.  Massimo Moraglione vytvoril svoj prvý kúsok a tým odštartoval nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi, sa značka Moraglione 1922 dnes radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy.

article

VEĽKÝ VÝBER

Od jemnosti až po extravaganciu. Značka Goldie Vám prináša neopakovateľné ručne vyrábané kúsky, ako aj vysoko dizajnové šperky alebo klenoty vhodné na každodenné nosenie. Vďaka našej spolupráci s mnohými exkluzívnymi šperkárskymi domami, sme sa stali predajcom u ktorého nájdete čo hľadáte. 

article

EXPRESNÉ DODANIE

Potrebujete svoj šperk čo najskôr doma? Prevažnú väčšinu šperkov máme na sklade, a tak objednávku uskutočenú do 15:00 zvyčajne doručíme už v nasledujúci pracovný deň.

article

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pokiaľ si nie ste výberom šperku istí, stačí nás navštíviť v našej kamennej predajni, ktorá sa nachádza v starom historickom centre Senca, na Lichnerovej ulici číslo 31. Špecializovaný tím asistentov predaja Vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku.