Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Zlaté šperky sú jedným z najkrajších darčekov

Niet pochýb, že zlaté šperky sú tým najkrajším darčekom pre dámy.  Zlatý šperk môže byť vyrobený zo žltého, bieleho alebo ružového zlata, so zirkónmi, diamantmi alebo drahými kameňmi.  Bez ohľadu na to, o akú oslavu ide, so zlatými šperkami je spokojný každý.  Je to perfektný darček pre každú príležitosť.

Zlatý šperk je dar, ktorý hovorí za všetko. Či už si vyberiete náhrdelník, náušnice, prsteň alebo náramok, môžete si byť istí, že darček bude hitom, pretože zlaté šperky vyjadrujú emócie. Darovaný šperk si vždy uchová spomienku, preto má aj citovú hodnotu. Nehovoriac o tom, že zlatý šperk si môžete preniesť aj na členov mladšej generácie v rodine.

Jedinečné a osobné

Šperky zo zlata sú nepochybne nadčasové, dokonca sa môžu dediť z generácie na generáciu. Dar ako je zlatý šperk môže byť príležitostný, ale aj osobný. Prsteň je symbolom lásky a spolupatričnosti, preto ho darujeme osobe, ktorá je pre nás dôležitá.

Náušnice sú vždy dobrou voľbou, keďže nie je nutné poznať veľkosť, ako je to v prípade prsteňa.

Pri náramkoch a náhrdelníkoch s príveskom myslite na kombinovateľnosť a vyberte si kúsok s jednoduchým dizajnom. Je to perfektná voľba na každú príležitosť ako sú narodeniny, promócie, Deň matiek, výročie svadby, Vianoce, ďakovný darček alebo len spontánne prekvapenie.

Ak netušíte, aké prekvapenie pripraviť, tak sa rozhodnite pre zlaté šperky Goldie a určite nebudete sklamaní! 

article

TRADÍCIA

Náš príbeh sa začína takmer storočie dozadu poháňaný vášňou k šperkom.  Massimo Moraglione vytvoril svoj prvý kúsok a tým odštartoval nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi, sa značka Moraglione 1922 dnes radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy.

article

VEĽKÝ VÝBER

Od jemnosti až po extravaganciu. Značka Goldie Vám prináša neopakovateľné ručne vyrábané kúsky, ako aj vysoko dizajnové šperky alebo klenoty vhodné na každodenné nosenie. Vďaka našej spolupráci s mnohými exkluzívnymi šperkárskymi domami, sme sa stali predajcom u ktorého nájdete čo hľadáte. 

article

EXPRESNÉ DODANIE

Potrebujete svoj šperk čo najskôr doma? Prevažnú väčšinu šperkov máme na sklade, a tak objednávku uskutočenú do 15:00 zvyčajne doručíme už v nasledujúci pracovný deň.

article

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pokiaľ si nie ste výberom šperku istí, stačí nás navštíviť v našej kamennej predajni, ktorá sa nachádza v starom historickom centre Senca, na Lichnerovej ulici číslo 31. Špecializovaný tím asistentov predaja Vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku.