NADČASOVÝ MINIMALIZMUS V ZLATÝCH ŠPERKOCH

Ako sa hovorí, v jednoduchosti je krása, alebo málo je niekedy viac, a určite to platí aj pre minimalistické zlaté šperky. Minimalizmus v zlatých šperkoch bude vždy trendy a pôjde s módou. Veľa žien a mladých dám si pod slovom minimalizmus v zlatých šperkoch predstavuje jedny zlaté náušnice, jeden zlatý prsteň alebo jeden zlatý prívesok. 

Milé dámy, nie je to úplne tak. Ak chcete dosiahnuť neprehliadnuteľný  ale zároveň jednoduchý dizajn, skúste spojiť napríklad viacero jednoduchých náramkov, z ktorého jeden môže vynikať drahokamami, ako zafír, rubín, smaragd, alebo čistou líniou diamantov, a ostatné zlaté náramky môžete nechať v hladkom alebo matovanom prevedení.

Nebojte sa vrstvenia zlatých prsteňov, vznikne z toho krásna kombinácia, či už z bieleho, žltého, ružového zlata, ktoré môžete podčiarknuť vsadením diamantu alebo drahokamu.

Dbajte na to, aby zlaté šperky mali čisté a jednoduché línie, ktoré sú decentné a ladia akémukoľvek  módnemu outfitu.

K výnimočným minimalistickým zlatým šperkom patria zlaté sety. Na uškách každej dámy lákavo vyzerajú zlaté drobné náušnice s výrazným diamantom, ktorý môže lemovať biele, žlté alebo ružové zlato. Na krk k zlatým náušniciam neodmysliteľne patrí zlatý prívesok s diamantom zavesený na jemnej zlatej retiazke.

Všetky minimalistické zlaté šperky sa hodia na rôznu udalosť, či to bude spoločná večera alebo do práce či na bežné nosenie, jednoducho pasujú každému outfitu.

V takýchto minimalistických zlatých šperkoch sa stane každá žena neprehliadnuteľná. Minimalistické zlaté šperky pozdvihnú Vašu jemnú ale zároveň dokonalú eleganciu.

NAŠA PONUKA ZLATÝCH ŠPERKOV