Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

TVAR PRSTEŇA CHANNEL

Zaujal Vás zásnubný prsteň s osadením kameňov do vzoru Channel? Výborná voľba pre Vašu partnerku, ktorá je zasnená romantička.                                                                                       

Romantičky majú svoju latku, čo sa týka výberu partnera, životného štýlu alebo šperku, položenú vyššie. Chcú a zároveň potrebujú viac, ako stačí ostatným. Láska, neha, rozmaznávanie...to je pre ne priorita, ktorú ich povedomie povýšilo priam na životnú potrebu. Pre ne je zásnubný prsteň s osadením kameňov do vzoru Channel ako stvorený.

 Zásnubné prstene s osadením kameňov do vzoru Channel sú veľmi obľúbené, svetovo známe a jedinečné svojím dizajnom. Elegantný vzhľad je charakteristickou vlastnosťou pre tieto prstene.  Exkluzívnu formu získavajú aj svojím výnimočným tvarovaním korunky a následným vhodným doplnením centrálneho kameňa, ktorý zvýrazní k dokonalosti zásnubný prsteň. Pri voľbe centrálneho kameňa sa môžete inšpirovať klasikou akou je brus guľatého kameňa, poprípade zvoliť odvážnejšie riešenie, a to brus v tvare srdca, oválu alebo markízy. Táto technológia osadenia kamienkov sa dá použiť pri rôznych druhoch kameňov a drahokamov (opál, topás, smaragd, zafír, rubín, diamant, tanzanit a pod.). 

Centrálny kameň v zásnubnom prsteni môže mať rôzne uchytenie: krapničkové (štyri alebo šesť krapničiek), lunetové (kameň obklopený zlatom) alebo tlakové (kameňsa drží na mieste tlakom zlata). Po boku šíny sú osadené menšie kamene, čím jedosiahnutý ešte vyšší lesk prsteňa. Z dielne majstrov tak vychádzajú prekrásne zásnubné prstene, či už s diamantom, zirkónom alebo v poslednej dobe veľmi obľúbené zásnubné prstene s farebnými kameňmi.

Zásnubné prstene s osadením kameňov do vzoru Channel sú stvorené pre jedinečnú príležitosť akou sú aj zásnuby. Teraz je to už len na Vás. Vy najlepšie poznáte svoju polovičku, viete čo má rada, čo jej vyčarí úsmev na tvári. Ženy sú detailistky a pozorovateľky, ktoré vedia oceniť každú snahu svojho partnera. Tak neváhajte siahnuť aj po odvážnejších kúskoch, zároveň však zachovajte jej vkus.

NAŠE PRSTENE V TVARE CHANNEL

article

TRADÍCIA

Náš príbeh sa začína takmer storočie dozadu poháňaný vášňou k šperkom.  Massimo Moraglione vytvoril svoj prvý kúsok a tým odštartoval nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi, sa značka Moraglione 1922 dnes radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy.

article

VEĽKÝ VÝBER

Od jemnosti až po extravaganciu. Značka Goldie Vám prináša neopakovateľné ručne vyrábané kúsky, ako aj vysoko dizajnové šperky alebo klenoty vhodné na každodenné nosenie. Vďaka našej spolupráci s mnohými exkluzívnymi šperkárskymi domami, sme sa stali predajcom u ktorého nájdete čo hľadáte. 

article

EXPRESNÉ DODANIE

Potrebujete svoj šperk čo najskôr doma? Prevažnú väčšinu šperkov máme na sklade, a tak objednávku uskutočenú do 15:00 zvyčajne doručíme už v nasledujúci pracovný deň.

article

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pokiaľ si nie ste výberom šperku istí, stačí nás navštíviť v našej kamennej predajni, ktorá sa nachádza v starom historickom centre Senca, na Lichnerovej ulici číslo 31. Špecializovaný tím asistentov predaja Vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku.