TVAR PRSTEŇA CHANNEL

Zaujal Vás zásnubný prsteň s osadením kameňov do vzoru Channel? Výborná voľba pre Vašu partnerku, ktorá je zasnená romantička.                                                                                       

Romantičky majú svoju latku, čo sa týka výberu partnera, životného štýlu alebo šperku, položenú vyššie. Chcú a zároveň potrebujú viac, ako stačí ostatným. Láska, neha, rozmaznávanie...to je pre ne priorita, ktorú ich povedomie povýšilo priam na životnú potrebu. Pre ne je zásnubný prsteň s osadením kameňov do vzoru Channel ako stvorený.

 Zásnubné prstene s osadením kameňov do vzoru Channel sú veľmi obľúbené, svetovo známe a jedinečné svojím dizajnom. Elegantný vzhľad je charakteristickou vlastnosťou pre tieto prstene.  Exkluzívnu formu získavajú aj svojím výnimočným tvarovaním korunky a následným vhodným doplnením centrálneho kameňa, ktorý zvýrazní k dokonalosti zásnubný prsteň. Pri voľbe centrálneho kameňa sa môžete inšpirovať klasikou akou je brus guľatého kameňa, poprípade zvoliť odvážnejšie riešenie, a to brus v tvare srdca, oválu alebo markízy. Táto technológia osadenia kamienkov sa dá použiť pri rôznych druhoch kameňov a drahokamov (opál, topás, smaragd, zafír, rubín, diamant, tanzanit a pod.). 

Centrálny kameň v zásnubnom prsteni môže mať rôzne uchytenie: krapničkové (štyri alebo šesť krapničiek), lunetové (kameň obklopený zlatom) alebo tlakové (kameňsa drží na mieste tlakom zlata). Po boku šíny sú osadené menšie kamene, čím jedosiahnutý ešte vyšší lesk prsteňa. Z dielne majstrov tak vychádzajú prekrásne zásnubné prstene, či už s diamantom, zirkónom alebo v poslednej dobe veľmi obľúbené zásnubné prstene s farebnými kameňmi.

Zásnubné prstene s osadením kameňov do vzoru Channel sú stvorené pre jedinečnú príležitosť akou sú aj zásnuby. Teraz je to už len na Vás. Vy najlepšie poznáte svoju polovičku, viete čo má rada, čo jej vyčarí úsmev na tvári. Ženy sú detailistky a pozorovateľky, ktoré vedia oceniť každú snahu svojho partnera. Tak neváhajte siahnuť aj po odvážnejších kúskoch, zároveň však zachovajte jej vkus.

NAŠE PRSTENE V TVARE CHANNEL