ETIKETA NOSENIA NÁRAMKOV NA NOHU

Náramky na nohu sú veľmi vkusný doplnok Vášho oblečenia. Zvyčajne sa nosia v lete alebo v čase, keď sú nohy a chodidlá holé a ak chcete na túto oblasť upozorniť. Aby ste sa vyhli ich noseniu spôsobom, ktorý vyzerá nútene alebo nevhodne, nezabudnite dodržiavať niekoľko pravidiel etikety pre nosenie náramkov na nohu.

Pri nosení náramkov na nohu ide o Váš osobný štýl. Typ náramku závisí od Vášho vkusu a od toho, či sa pri jeho nosení cítite pohodlne. Niektorí by najradšej nosili náramok na nohu celoročne, zatiaľ čo iní sa rozhodli nosiť ho iba počas letných mesiacov na pláži alebo pri bazéne. Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete, pri nosení náramku na nohu je potrebné pamätať na niektoré základné pravidlá.

Po prvé, je nutné povedať, že náramky na nohu nepatria na pracovisko ani do profesionálneho prostredia - pokiaľ nepracujete v obchode s podobným alebo letným sortimentom. Náramky na nohu, ktoré vydávajú zvuk alebo sú na nich zvončeky, môžu byť tiež nevhodné vo verejných tichých oblastiach.

Existuje však nespočetne veľa situácií, pri ktorých je nosenie náramku na nohu nielen úplne v poriadku ale shick! Napríklad: 

·       Na pláži
·       Na dovolenke
·       Pri bazéne
·       Na festivale
·       Ako každodenná letná ozdoba

Nosenie zlatých náramkov na nohu je skvelou voľbou pre tých, ktorí sa chcú predviesť počas teplého počasia. Zlaté náramky na nohu vyzerajú obzvlášť štýlovo v kombinácii s čerstvou pedikúrou a módnou obuvou.

Náramky na nohu sa nosia na členku, neexistujú žiadne pravidlá či ich nosiť na ľavej nohe  alebo pravej. Nikdy by ste ich však nemali nosiť s pančuchami. Zlaté náramky sú stvorené na to aby sa nosili na holých nohách. Nebojte sa hrať s rôznymi farbami zlata! 

Niektorí módny návrhári ich odporúčajú nosiť aj pod nohavicami alebo džínsami, čo je úplne v poriadku, pretože sú vo formálnejšom prostredí skryté.  

Pokiaľ ide o to, ako ich nosíte, niektoré ženy ich uprednostňujú nosiť voľne na členku, niektoré pohodlne nad členkovou kosťou. Ak si chcete zmerať správnu veľkosť, jednoducho zoberte špagát a omotajte si ho okolo miesta, kde by ste chceli nosiť náramok. Potom k meraniu pridajte ešte asi centimeter. 

Noste svoj zlatý náramok na nohu s hrdosťou

Ak ich nosíte správne a v vhodnú dobu, náramky na nohu Vám prinesú veľké plus vo Vašom osobnom štýle a uznanie od kamarátiek, ktoré sú z módy tiež celé paf! Vyberte si náramok na nohu ktorý sa hodí k Vašej osobnosti a štýlu. 

Existujú hrubšie, tenšie, náramky na nohu z bieleho zlata, náramky na nohu zo žltého zlata či odvážne kombinované!