TVAR PRSTEŇA CATHEDRAL

Je Vaša partnerka rada stredobodom pozornosti? Má rada výrazné a nápadité zlaté šperky? Radi by ste ju zaujali zásnubným prsteňom?Typ Cathedral je pre Vás ako stvorený.                                                                                   

Zásnubné prstene s osadením diamantov alebo  iných kameňov do vzoru Cathedral patria k najelegantnejším a najklasickejším prsteňovým uchyteniam. Diamant je tu držaný vo výrazne vysokom katedrálovitom uchytení, ktoré sa od tela prsteňa týči do výšky. 

Pri pohľade zhora Vás bude oslňovať lesk diamantov a pri pohľade z boku budete môcť obdivovať ozdobné prierezy, ktoré môžu byť doplnené drobnejšími kamienkami. Diamant je vyvýšený až tak, že ak zvolíte zásnubný prsteň s menším diamantom, bude vyzerať opticky väčší a môže naozaj vyniknúť. Tento vzhľad prsteňa sa podobá vznešeným klenbám gotických katedrál. Od nich sa zlatníci inšpirovali výsledným dizajnom pre tieto zásnubné prstene.

 Ak zvolíte osadeniev štýle Cathedral, získate naozaj jedinečný skvost zásnubného prsteňa. Zamilujú si ho extravagantné, ale aj konzervatívne dámy. Elegantný dizajn príjemne doplní ich šatník aj životný štýl. 

NAŠE PRSTENE V TVARE CATHEDRAL