Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

DARČEK K PRVÉMU SVÄTÉMU PRIJÍMANIU

Mesiac máj je charakteristický jednou z najdôležitejších udalostí v živote každého veriaceho človeka, kedy je obdarený sviatosťou, prvým svätým prijímaním.  

Ak ste rodičmi alebo krstnými rodičmi a neviete čím potešiť svoje ratolesti, lámete si hlavu nad tým, aký hodnotný darček darovať, poradíme Vám. Najlepšie je darovať kvalitný hodnotný šperk, ktorý sa môže stať generačným. 

Azda najpopulárnejším darčekom k prvému svätému prijímaniu je zlatá retiazka s príveskom. Zlatý šperk, ktorý neomrzí ani po rokoch. Táto kombinácia sa stala akousi nadčasovou klasikou, ktorú si Vaše dieťa uchová navždy. V prvom rade však siahnite po zlatom prívesku, ku ktorému potom zlatú retiazku doladíte. K tejto príležitosti sú vhodné nielen zlaté krížiky, ale u dievčat sú populárne aj zlaté srdiečka. Keby ste chceli spraviť tento deň ešte viac nezabudnuteľným, dajte svojmu dieťaťu na zlatý prívesok vygravírovať dátum prvého svätého prijímania. Ďalším vhodným darčekom pri tejto príležitosti je zlatý náramok s platničkou. Taktiež môžete dať vygravírovať meno dieťaťa alebo dátum prvého svätého prijímania. 

Zlaté náušnice poteší nejedno dievčenské srdce. Zlaté náušnice sú neodmysliteľnou súčasťou každej mladej dámy. Z dievčenských zlatých náušníc sú veľmi populárne najmä kamienkové, či už pôjde o kruhy alebo o náušnice so zapínaním na klasický dámsky patent. 

Šperky sa hodia ako darček tak dievčatám, ako aj chlapcom. Vybrať môžete zlatú retiazku s príveskom, zlatý náramok, pre dievčatká aj zlaté náušnice. Všetky z týchto šperkov im budú túto udalosť navždy pripomínať.

V šperku je skrytá nielen spomienka na prvé sväté prijímanie, ale aj spomienka na osobu, ktorá darček vybrala. V darovanom šperku je kus jeho pohladenia a lásky.

article

TRADÍCIA

Náš príbeh sa začína takmer storočie dozadu poháňaný vášňou k šperkom.  Massimo Moraglione vytvoril svoj prvý kúsok a tým odštartoval nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi, sa značka Moraglione 1922 dnes radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy.

article

VEĽKÝ VÝBER

Od jemnosti až po extravaganciu. Značka Goldie Vám prináša neopakovateľné ručne vyrábané kúsky, ako aj vysoko dizajnové šperky alebo klenoty vhodné na každodenné nosenie. Vďaka našej spolupráci s mnohými exkluzívnymi šperkárskymi domami, sme sa stali predajcom u ktorého nájdete čo hľadáte. 

article

EXPRESNÉ DODANIE

Potrebujete svoj šperk čo najskôr doma? Prevažnú väčšinu šperkov máme na sklade, a tak objednávku uskutočenú do 15:00 zvyčajne doručíme už v nasledujúci pracovný deň.

article

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pokiaľ si nie ste výberom šperku istí, stačí nás navštíviť v našej kamennej predajni, ktorá sa nachádza v starom historickom centre Senca, na Lichnerovej ulici číslo 31. Špecializovaný tím asistentov predaja Vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku.