Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Najkrajší a najhodnotnejší vianočný darček

Výber darčeka závisí od osobnosti, vkusu a záujmov osoby, ktorej ho chcete darovať.Tu je niekoľko nápadov na šperky, ktoré môžete zvážiť pre darček na Vianoce:

Náhrdelník: Náhrdelníky sú veľmi obľúbenýmdarčekom. Môžete zvážiť klasický krížový náhrdelník, náhrdelník so srdcom alebonejaký elegantný kúsok, ktorý by sa hodil k šatám osoby, ktorej ho darujete.

Prsteň: Prstene môžu byť nádherným darčekom. Môžete vybrať klasický zásnubný prsteň,alebo niečo menej formálne, ako je náušnica na prst, ktorá je momentálne veľmipopulárna.

Náušnice: Náušnice sú ďalším skvelým darčekom.V tomto prípade by ste mali brať do úvahy, či osoba nosí náušnice a aký štýlpreferuje - môžu to byť malé šperky na každodenné nosenie alebo výraznénáušnice na špeciálne príležitosti.

Hodinky: Hodinky sú praktickým a štýlovým darčekom. Vyberte také, ktoré zodpovedajúvkusu a štýlu osoby, ktorá ich dostane. Môžu to byť klasické, elegantné hodinkyalebo športové hodinky, ak je obdarovaný športový nadšenec.

Náramok: Náramok môže byť symbolickým darčekom. Rozmýšľajte o personalizovaných vnáramkoch s menom alebo dátumom, ktoré majú pre vás osobný význam.

Šperkovná sada: Ak chcete darovať kompletný set, môžete zvážiť šperkovú sadu, ktorá obsahuje náhrdelník, náramok, náušnice a prsteň alebo iné kombinácie šperkov.

Personalizovaný prsteň, prívesok, náhrdelník s iniciálkou milovanej osoby.

Je dôležité mať na pamäti vkus a preferencie obdarovaného, aby ste vybrali darček, ktorý mubude vyhovovať. Ak neviete presne, čo by sa páčilo, môžete sa spýtať na jehoalebo jej preferencie alebo zvážiť možnosť zakúpenia darčekového poukazu do obľúbeného klenotníctva ako napr. Goldie klenoty, kde si bude môcť vybrať šperk podľavlastného výberu.

VIANOČNÉ ŠPERKY

article

TRADÍCIA

Náš príbeh sa začína takmer storočie dozadu poháňaný vášňou k šperkom.  Massimo Moraglione vytvoril svoj prvý kúsok a tým odštartoval nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi, sa značka Moraglione 1922 dnes radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy.

article

VEĽKÝ VÝBER

Od jemnosti až po extravaganciu. Značka Goldie Vám prináša neopakovateľné ručne vyrábané kúsky, ako aj vysoko dizajnové šperky alebo klenoty vhodné na každodenné nosenie. Vďaka našej spolupráci s mnohými exkluzívnymi šperkárskymi domami, sme sa stali predajcom u ktorého nájdete čo hľadáte. 

article

EXPRESNÉ DODANIE

Potrebujete svoj šperk čo najskôr doma? Prevažnú väčšinu šperkov máme na sklade, a tak objednávku uskutočenú do 15:00 zvyčajne doručíme už v nasledujúci pracovný deň.

article

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pokiaľ si nie ste výberom šperku istí, stačí nás navštíviť v našej kamennej predajni, ktorá sa nachádza v starom historickom centre Senca, na Lichnerovej ulici číslo 31. Špecializovaný tím asistentov predaja Vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku.