Nový šperk bez čakania?

V GOLDIE klenotách určite áno. 

Vstúpite, vyberiete, zaplatíte a s úsmevom odchádzate. Taký jednoduchý je nákup u nás v klenotníctve GOLDIE. Tento zážitok zaručuje široký výber zlatých ale aj strieborných šperkov v rôznych prevedeniach ako náušnice, prívesky, prstene, náramky, náhrdelníky, retiazky a samozrejme nesmieme zabudnúť aj na nádherné brošne, snubné prstene, obrúčky, manžetové gombíky či kravatové spony. Šperky sú doplnené buď o kubickú zirkóniu alebo prírodné diamanty a prírodné drahé kamene či sladkovodné a morské perly vysokej kvality.                                                                                                                              

A tým sa u nás ponuka určite nekončí, nakoľko máme veľký výber svetoznámeho porcelánu značky Herend, krištáľových produktov Bohemia, kožených a hracích šperkovníc a náramkových hodiniek. 

Šperky zamerané na drahé kamene a diamanty

Širokú ponuku šperkov s diamantmi a drahými kameňmi jednoznačne nájdete v GOLDIE a budete nadmieru spokojní, nakoľko výber je neskutočne bohatý a pestrá paleta drahých kameňov a žiarivý lesk diamantov Vám jednoducho nedovolia odísť čoby bez jedného takéhoto šperku. Množstvo drahých farebných kameňov je obrovské a stačí sa zamerať na ten svoj alebo siahnuť po obľúbenej farbe a máte darček či už pre seba alebo pre niekoho, koho chcete obdarovať.                                     

A samozrejme, celý sortiment nájdete aj na našich e-shopoch https://www.goldie.sk/https://www.goldiediamonds.sk/ kde pri zopár jednoduchých kliknutí máte svoj vysnívaný šperk do dvoch dní doma. 

Vrstvenie šperkov

Bezpochyby ste už zachytili unikátny štýl, akým vrstvenie šperkov určite je. Týka sa to ako retiazok s príveskami či náhrdelníkov, ale aj prsteňov a náramkov. A kto má v obľube viacero náušníc v jednom uchu tak jednoducho vrstvenie náušníc je pre neho to pravé.                                                     
Ak si s jednotlivým vrstvením šperkov neviete dať rady, stačí si kliknúť na jednotlivé linky a pomoc z našej strany je na ceste:

https://www.goldie.sk/ako-vrstvit-nausnice/
https://www.goldie.sk/ako-vrstvit-sperky/

Darček pre každého 

Chystáte sa niekomu na svadbu alebo máte tú svoju? Potrebujete  darček na narodeniny, krstiny, prvé sväté prijímanie, maturity, promócie či zásnuby? Chcete len menšiu pozornosť pre niekoho, koho chcete obdarovať? Alebo potrebujete niečo výnimočné a hodnotné? Návštevou klenotníctva GOLDIE trafíte do čierneho a určite si vyberiete zo širokého výberu úžasnej originality, nakoľko máme šperky a darčeky pre všetkých a na každú príležitosť a sú to skutočne dizajnové skvosty.

ŠPERKY GOLDIE