Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Trendy šperkov v roku 2023

Spoločnosť Pantone na rok 2023 vybrala farbu Viva Magenta. Je to takzvaná tmavo purpurová farba, ktorá predstavuje nespútanú energiu a radosť zo života. Tomuto odieňu majú drahé kamene najbližšie turmalín a rhodolit. Turmalín patrí medzi najobľúbenejšie  drahé kamene, jeho farebnosť siaha až po ružovú, červenú či fialovú. Nazýva sa aj ako „ drahokam dúhy“.                                                                            

Majestátny je turmalín vsadený v nádherných dizajnových šperkoch ako sú luxusné zlaté prstene, náušnice, náhrdelníky alebo náramky. 

Ďalším trendom sú visiace retiazkové náušnice    

Tento typ zlatých náušníc môžu zdobiť diamanty, perly a to predovšetkým čierne perly, ktoré sa tento rok dostanú na výslnie. Tak ako visiace zlaté náušnice aj náhrdelníky s čiernou tahitskou perlou sú veľmi moderné.

Do módy prichádzajú aj retiazkové náhrdelníky    

Niekoľko retiazok na krku, takzvané vrstvenie, pôsobí moderne a tiež nadčasovo. Nádherne vyniknú s drahými kameňmi a diamantmi. Tieto náhrdelníky môžete kombinovať v rôznych farbách zlata. Retiazkové náhrdelníky s drahými kameňmi vyzerajú jemno a pozdvihnú ženskú krásu.

Ak chcete držať s módou, všimnite si, že do popredia sa dostávajú aj strieborné šperky s farebnými kameňmi, a to, náhrdelníky, náramky, prstene, náušnice, brošne ale aj retiazky na nohu. 

ŠPERKY GOLDIEDIAMONDS

article

TRADÍCIA

Náš príbeh sa začína takmer storočie dozadu poháňaný vášňou k šperkom.  Massimo Moraglione vytvoril svoj prvý kúsok a tým odštartoval nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi, sa značka Moraglione 1922 dnes radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy.

article

VEĽKÝ VÝBER

Od jemnosti až po extravaganciu. Značka Goldie Vám prináša neopakovateľné ručne vyrábané kúsky, ako aj vysoko dizajnové šperky alebo klenoty vhodné na každodenné nosenie. Vďaka našej spolupráci s mnohými exkluzívnymi šperkárskymi domami, sme sa stali predajcom u ktorého nájdete čo hľadáte. 

article

EXPRESNÉ DODANIE

Potrebujete svoj šperk čo najskôr doma? Prevažnú väčšinu šperkov máme na sklade, a tak objednávku uskutočenú do 15:00 zvyčajne doručíme už v nasledujúci pracovný deň.

article

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pokiaľ si nie ste výberom šperku istí, stačí nás navštíviť v našej kamennej predajni, ktorá sa nachádza v starom historickom centre Senca, na Lichnerovej ulici číslo 31. Špecializovaný tím asistentov predaja Vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku.