Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Srdiečkové zlaté prstene

Existuje mnoho spôsobov ako vyjadriť svoju bezhraničnú lásku svojmu partnerovi, no tým najsymbolickejším je zlatý prsteň v tvare srdca. Prstene v tvare srdca sú štýlové, jemné a hlboko romantické. Prichádzajú v rôznych prevedeniach, ale ich výnimočný stred v tvare srdca zostáva neprehliadnuteľný.

Čo znamená prsteň v tvare srdca?

Prsteň v tvare srdca znamená – láska. Symbolizuje starostlivosť, ochranu, pohodlie a rešpekt. Emócie, ktoré v nás vyvoláva, sú emóciami pokory, milosti a vrúcnosti. Srdiečkový prsteň je ideálny ako na príležitostnú oslavu, tak aj na každodenné nosenie.

Je pravda, že prstene v tvare srdca nie sú šálkou čaju pre každého. Záleží na Vašej osobnosti aké šperky rada nosíte a uprednostňujete. Srdiečkové prstene sú mimoriadne štýlové, ak ich nosíte s eleganciou a gráciou.

Môže byť srdcový prsteň zásnubným prsteňom?

Áno, tisíckrát, áno! Srdiečkový prsteň je vynikajúcou voľbou pre zásnubný prsteň. Zlaté prstene v tvare srdca odvážne vyjadrujú Vaše city a stávajú sa jemným, srdečným symbolom Vašej lásky.

Ak ste si neistý, inšpirujte sa Avril Lavigne a jej snúbencom Mod Sunom . Jej zásnubný prsteň obsahuje krásny 5-karátový diamant v tvare srdca. Lavigne tvrdí, že obaja nosili prstene v tvare srdca, keď sa spoznali – a preto chcela zásnubný prsteň v tvare srdca. Čo môže vyjadriť lepšie a hlasnejšie že sa milujete, ako zásnubný prsteň v tvare srdca? V skutočnosti je zlatý prsteň v tvare srdca tým najvhodnejším symbolickým prejavom lásky.

Vďaka roztomilej jednoduchosti, srdečnému dizajnu a bezhraničnej lásky sú prstene v tvare srdca inšpiráciou pre každého milovníka šperkov. 

GOLDIE 
GOLDIEKLENOTY

article

TRADÍCIA

Náš príbeh sa začína takmer storočie dozadu poháňaný vášňou k šperkom.  Massimo Moraglione vytvoril svoj prvý kúsok a tým odštartoval nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi, sa značka Moraglione 1922 dnes radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy.

article

VEĽKÝ VÝBER

Od jemnosti až po extravaganciu. Značka Goldie Vám prináša neopakovateľné ručne vyrábané kúsky, ako aj vysoko dizajnové šperky alebo klenoty vhodné na každodenné nosenie. Vďaka našej spolupráci s mnohými exkluzívnymi šperkárskymi domami, sme sa stali predajcom u ktorého nájdete čo hľadáte. 

article

EXPRESNÉ DODANIE

Potrebujete svoj šperk čo najskôr doma? Prevažnú väčšinu šperkov máme na sklade, a tak objednávku uskutočenú do 15:00 zvyčajne doručíme už v nasledujúci pracovný deň.

article

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pokiaľ si nie ste výberom šperku istí, stačí nás navštíviť v našej kamennej predajni, ktorá sa nachádza v starom historickom centre Senca, na Lichnerovej ulici číslo 31. Špecializovaný tím asistentov predaja Vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku.