Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Jeseň v znamení zlatej farby

Čoskoro k nám opäť zavíta jeseň. Hoci by väčšina z nás bola najradšej, aby bolo po celý rok leto, jeseň má tak isto svoje čaro. Rovnako ako jesenné trendy šperkov. Zlato nikdy nevyjde z módy. Či už je horúce leto alebo chladná jeseň, je to ideálna voľba pre každé ročné obdobie a príležitosť. Preto nie je dôvod smútiť, že leto je už za nami, keďže aj na jeseň si vždy nájdeme príležitosť nosiť nádherné šperky. 

Zlatá farba sa dokonale hodí k farbám jesene. Kým na leto z nejakého dôvodu uprednostňujeme striebro alebo biele zlato, nádherná žltá farba zlatých šperkov je perfektnou voľbou na jeseň zdobená zlatými lístkami. Či už hovoríme o náramku, náhrdelníku, prsteni alebo náušniciach, ak je jeden zo šperkov, ktorý nosíme zlatý, oplatí sa k nemu zladiť všetky naše ostatné šperky, aby sme dosiahli elegantný celkový efekt. 

V minulosti veľa ľudí verilo, že žlté zlato je farbou starších ale v súčasnosti to už vôbec neplatí. Zlaté, hnedasté farby jesene špecificky vyzdvihujú zlaté šperky a samozrejme aj tých, ktorí ich nosia. 

Jesenné oblečenie v kombinácii so šperkami

Naše oblečenie je na jeseň oveľa uzavretejšie ako v lete. Ak sa rozhodnete obliecť si rolák, nech si vyberiete  kúsok, ktorý tesne obopína krk , alebo si dáte kratšiu zlatú retiazku so špeciálnym príveskom , určite s ňou nič nepokazíme. 

Ak nosíte top so strihom do "V", oplatí sa urobiť vašu zlatú retiazku unikátnou  s príveskom  v podobnom tvare.  Rukáv svetra si môžete módne vyhrnúť tak, aby zakrýval len polovicu predlaktia, takže zlatý  náramok bude dokonale viditeľný a nebude sa stále  zachytávať v oblečení. 

Náušnice sú na jeseň zvyčajne oveľa zdržanlivejšie ako v lete. Jedným z dôvodov je, že často nosíme šiltovku alebo klobúk a tomu treba prispôsobiť aj vzhľad a veľkosť náušníc. Navyše do pletených svetrov sa veľmi jednoducho môže dlhá náušnica zamotať. 

Najlepším liekom na jesennú melanchóliu sú zlaté šperky. Ranná príprava je tiež oveľa príjemnejšia, ak si viete predstaviť, akými nádhernými zlatými šperkami rozžiarime outfit, ktorý si chceme momentálne obliecť. 

article

TRADÍCIA

Náš príbeh sa začína takmer storočie dozadu poháňaný vášňou k šperkom.  Massimo Moraglione vytvoril svoj prvý kúsok a tým odštartoval nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi, sa značka Moraglione 1922 dnes radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy.

article

VEĽKÝ VÝBER

Od jemnosti až po extravaganciu. Značka Goldie Vám prináša neopakovateľné ručne vyrábané kúsky, ako aj vysoko dizajnové šperky alebo klenoty vhodné na každodenné nosenie. Vďaka našej spolupráci s mnohými exkluzívnymi šperkárskymi domami, sme sa stali predajcom u ktorého nájdete čo hľadáte. 

article

EXPRESNÉ DODANIE

Potrebujete svoj šperk čo najskôr doma? Prevažnú väčšinu šperkov máme na sklade, a tak objednávku uskutočenú do 15:00 zvyčajne doručíme už v nasledujúci pracovný deň.

article

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pokiaľ si nie ste výberom šperku istí, stačí nás navštíviť v našej kamennej predajni, ktorá sa nachádza v starom historickom centre Senca, na Lichnerovej ulici číslo 31. Špecializovaný tím asistentov predaja Vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku.