AKO NOSIŤ DIAMANTOVÉ PRÍVESKY

K diamantovým šperkom nemôžete mať iný ako kladný a výnimočný vzťah. Jednoducho sú nádherné, očarujúce a oslňujúce. Ak siahnete po diamantovom prívesku, môžete svoju lásku k nemu vyjadriť nosením prívesku priamo pri srdci. 

Medzi najobľúbenejšie diamantové prívesky patria jemné prívesky s diamantom na jednoduchej retiazke, ktorá je v kratšom prevedení, aby siahala do okolia krčnej jamky, poprípade trošku nižšie pre zvýraznenie samotného diamantu. Ak túžite po objeme a siahnete po výraznejšom a mohutnejšom diamantovom prívesku, je vhodnejšie mať aj výraznejšiu a dlhšiu zlatú retiazku, aby pri prívesku nevyzerala strateno. 

Kombinácia diamantových príveskov

Diamantové prívesky sú vhodné na každodenné nosenie, hlavne keď sú to jemnejšie diamantové prívesky s jedným diamantom na jemnej retiazke. Samozrejme, že ani výraznejšie diamantové prívesky nie sú tabu pre každodenné nosenie.                                                                                           

Výraznejší diamantový prívesok môžete mať doplnený o farebný drahokam. Takýto prívesok môže byť v rôznom tvare a to od jednoduchých kruhových tvarov cez srdiečka, kvetinky až po náročnejšie dizajny. Veľmi výrazné a extra prepracované diamantové prívesky patria pre formálnejšie udalosti. 

Čo k diamantovému prívesku?

K diamantovému prívesku môžete zladiť také isté zlaté náušnice a vznikne Vám krásna diamantová súprava. Môžete siahnuť aj po type diamantových náušníc, ktoré máte najradšej, či už to budú diamantové náušnice na klasické zapínanie, kruhové diamantové náušnice či diamantové náušnice na šróbik. K jednofarebným diamantovým príveskom nádherne ladia farebné drahokamy ako zafír, rubín, smaragd, tanzanit, citrín alebo opál. Diamantové prívesky môžete zladiť aj s diamantovým prsteňom alebo náramkom. 

Kedy nosiť diamantový prívesok?

Hocikedy. Diamantové prívesky sú natoľko obľúbené a štýlové, že nimi nepokazíte absolútne žiadny outfit, práve naopak. Sú krásne a neodolateľné a preto sa nebojte nechať ich vyniknúť. Siahnite po takom kúsku, ktorý dodá jedinečnosť Vašej osobnosti. Nápaditosti sa v tomto prípade medze nekladú. 

NAŠA PONUKA ŠPERKOV S DIAMANTMI