RÔZNE UDALOSTI, RÔZNE ŠPERKY

Príležitostí na darovanie zlatého šperku je nesmierne veľa, ale len pár ich je výnimočných. Pre zaľúbených nie je nič krajšie ako zásnuby. Na spečatenie lásky je to svadba. Pre muža a ženu, keď sa im narodí vytúžené dieťatko a stanú sa rodičmi. 

Zásnuby: Požiadanie Vašej milovanej o ruku zásnubným prsteňom 

K požiadaniu partnerky o ruku je neskutočne veľký výber zlatých zásnubných prsteňov s rôznym vsadením kameňa, či už diamantu, drahokamu alebo kubickej zirkónie. Stačí len zistiť akú farbu zlata Vaša partnerka rada nosí. Diamant sa krásne vyníma v žltom, bielom alebo aj v ružovom zlate. Prsteň môže mať jeden centrálny diamant a po šíne z každej strany osadené drobné diamanty. Výnimočný zlatý zásnubný prsteň s jedným centrálnym diamantom svojou jednoduchosťou vynikne Vašej partnerke na ruke. Zásnuby sú jedna z najromantickejších udalostí, ktorú treba len správne načasovať, či už pri spoločnej večeri alebo na krásnej dovolenke.

Svadba: Spečatenie Vašej lásky svadobnými obrúčkami

Svadba je výnimočný deň na Vašej spoločnej ceste životom. Nezabúdajte, že aj svadobné obrúčky sú na celý život. Ponúkajú sa unikátne dizajny svadobných obrúčok od jednoduchých modelov až po náročnejšie. Treba sa najprv rozhodnúť, v akom prevedení farby zlata si svadobné obrúčky želáte mať. V dnešnej dobe je pre ženy obľúbená zlatá obrúčka vykladaná diamantmi alebo kubickou zirkóniou, a pánska zlatá obrúčka je ponechaná v hladkom prevedení, prípadne môže byť gravírovaná. Pri vyberaní zlatých svadobných obrúčok myslite na to, že nie sú len módnym doplnkom, ale sú zlatým šperkom a symbolom Vašej lásky.

Narodenie dieťatka: Najkrajší dar

Je to najkrajšia udalosť zo všetkých, preto k nej patrí aj výnimočný dar v podobe zlatého diamantového šperku. Najkrajší dar, aký môže žena darovať svojmu mužovi, je narodenie dieťatka. Preto páni neváhajte svojej manželke darovať hodnotný diamantový zlatý šperk, ktorý je večný. Môžu to byť diamantové zlaté náušnice, diamantový zlatý prsteň, zlatý náhrdelník či zlatý náramok, ktorým určite vyjadríte Vašu lásku a nesmiernu radosť. Nebojte sa investovať, lebo často z takýchto zlatých šperkov sa stanú generačné, ktoré putujú do ďalších generácií vo Vašej rodine.