Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

RÔZNE UDALOSTI, RÔZNE ŠPERKY

Príležitostí na darovanie zlatého šperku je nesmierne veľa, ale len pár ich je výnimočných. Pre zaľúbených nie je nič krajšie ako zásnuby. Na spečatenie lásky je to svadba. Pre muža a ženu, keď sa im narodí vytúžené dieťatko a stanú sa rodičmi. 

Zásnuby: Požiadanie Vašej milovanej o ruku zásnubným prsteňom 

K požiadaniu partnerky o ruku je neskutočne veľký výber zlatých zásnubných prsteňov s rôznym vsadením kameňa, či už diamantu, drahokamu alebo kubickej zirkónie. Stačí len zistiť akú farbu zlata Vaša partnerka rada nosí. Diamant sa krásne vyníma v žltom, bielom alebo aj v ružovom zlate. Prsteň môže mať jeden centrálny diamant a po šíne z každej strany osadené drobné diamanty. Výnimočný zlatý zásnubný prsteň s jedným centrálnym diamantom svojou jednoduchosťou vynikne Vašej partnerke na ruke. Zásnuby sú jedna z najromantickejších udalostí, ktorú treba len správne načasovať, či už pri spoločnej večeri alebo na krásnej dovolenke.

Svadba: Spečatenie Vašej lásky svadobnými obrúčkami

Svadba je výnimočný deň na Vašej spoločnej ceste životom. Nezabúdajte, že aj svadobné obrúčky sú na celý život. Ponúkajú sa unikátne dizajny svadobných obrúčok od jednoduchých modelov až po náročnejšie. Treba sa najprv rozhodnúť, v akom prevedení farby zlata si svadobné obrúčky želáte mať. V dnešnej dobe je pre ženy obľúbená zlatá obrúčka vykladaná diamantmi alebo kubickou zirkóniou, a pánska zlatá obrúčka je ponechaná v hladkom prevedení, prípadne môže byť gravírovaná. Pri vyberaní zlatých svadobných obrúčok myslite na to, že nie sú len módnym doplnkom, ale sú zlatým šperkom a symbolom Vašej lásky.

Narodenie dieťatka: Najkrajší dar

Je to najkrajšia udalosť zo všetkých, preto k nej patrí aj výnimočný dar v podobe zlatého diamantového šperku. Najkrajší dar, aký môže žena darovať svojmu mužovi, je narodenie dieťatka. Preto páni neváhajte svojej manželke darovať hodnotný diamantový zlatý šperk, ktorý je večný. Môžu to byť diamantové zlaté náušnice, diamantový zlatý prsteň, zlatý náhrdelník či zlatý náramok, ktorým určite vyjadríte Vašu lásku a nesmiernu radosť. Nebojte sa investovať, lebo často z takýchto zlatých šperkov sa stanú generačné, ktoré putujú do ďalších generácií vo Vašej rodine.

article

TRADÍCIA

Náš príbeh sa začína takmer storočie dozadu poháňaný vášňou k šperkom.  Massimo Moraglione vytvoril svoj prvý kúsok a tým odštartoval nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi, sa značka Moraglione 1922 dnes radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy.

article

VEĽKÝ VÝBER

Od jemnosti až po extravaganciu. Značka Goldie Vám prináša neopakovateľné ručne vyrábané kúsky, ako aj vysoko dizajnové šperky alebo klenoty vhodné na každodenné nosenie. Vďaka našej spolupráci s mnohými exkluzívnymi šperkárskymi domami, sme sa stali predajcom u ktorého nájdete čo hľadáte. 

article

EXPRESNÉ DODANIE

Potrebujete svoj šperk čo najskôr doma? Prevažnú väčšinu šperkov máme na sklade, a tak objednávku uskutočenú do 15:00 zvyčajne doručíme už v nasledujúci pracovný deň.

article

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pokiaľ si nie ste výberom šperku istí, stačí nás navštíviť v našej kamennej predajni, ktorá sa nachádza v starom historickom centre Senca, na Lichnerovej ulici číslo 31. Špecializovaný tím asistentov predaja Vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku.