AKO SI VYBRAŤ ZLATÝ NÁRAMOK NA NOHU

Máte rady nezvyčajné šperky? Rady by ste okrášlili každý kúsok svojho tela šperkom? Tak neváhajte, venujte osobitnú pozornosť Vašim nohám a ozdobte si ich krásnymi zlatými náramkami na nohu. Nosiť náramky na nohe je skvelá voľba pre tie ženy, ktoré chcú ukázať svoj jedinečný štýl pre módu a originálne ozdobiť nohy počas letných dní. Je to mimoriadne štýlové a módne.

História

História nosenia náramkov na nohe siaha až do obdobia Sumerov. Podľa vtedajšej tradície ženy nosili na nohe náramky, čím zdôrazňovali svoje bohatstvo a postavenie v spoločnosti. V starovekom Egypte každá žena mala dovolené nosiť náramok na nohe. Bohaté egyptské ženy mali náramky vyrobené zo zlata a dozdobené drahokamami.                                                                                    

Zlaté náramky na nohu

Ako si vybrať zlatý náramok na nohu

Zlatý náramok na nohu by sa mal vyberať podľa veľkosti členka. Existujú náramky na nohu, pri ktorých je určená presná dĺžka, podobne ako pri náramkoch na ruku. Vyrábajú sa aj náramky s nastaviteľnou dĺžkou alebo náramky na nohu s medzikrúžkami, pomocou ktorých sa dá dĺžka náramku nastavovať. Niektoré dámy preferujú, aby náramok na nohu mierne visel okolo členku, iné  sa zastávajú toho, že by mal byť tesný a nad členkom. Nikde nie je určené presné pravidlo, a tak to zostáva už len na štýle a pohodlnom pocite dámy. Jednou takou radou je, že pre užšie členky je vhodnejšie vybrať jemnejšie zlaté náramky na nohu a hrubším členkom sa hodia výraznejšie náramky, ktoré ich opticky zjemnia.                                                                                                                                                                  

Aký vzor zlatého náramku si vyberiete, je už len a len na Vás. Všetko závisí od Vášho osobného štýlu a vkusu, a na akú príležitosť sa chystáte náramok na nohu použiť. Väčšinou sa odporúča na neformálne akcie, ako na pláž, letnú párty alebo letnú dovolenku.                                                              

Ak si chcete zlatý náramok na nohu dať pri oficiálnej príležitosti, napr. do práce, firemnú akciu, je vhodné siahnuť po takom náramku na nohu, ktorý nemá žiadne prívesky (maximálne jeden), a to z toho dôvodu, aby pri chôdzi nebol vytváraný rušivý hluk. Je však dané pravidlo, že náramky na nohu by sa mali nosiť len na holých nohách. Vyzerajú maximálne elegantne, keď si ich dáte s letnou obuvou alebo lodičkami.  

Nech sa rozhodnete pre akýkoľvek zlatý náramok na nohu, či už bude zo žltého, bieleho, ružového zlata alebo siahnete po kombinácii zlata doplnenú o kubickú zirkóniu alebo drahokamy, určite dodajú Vášmu outfitu na ženskosti a elegancii.

Zlaté náramky na nohu sú tiež skvelým darčekom, ktorý dokáže potešiť. Darovaný náramok na nohu dobre vyzerá aj v menšej rozkošnej šperkovnici. Tá môže poslúžiť aj na ukladanie ďalších zlatých šperkov.

Naša ponuka zlatých náramkov