Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Vianoce – výnimočný okamih pre všetkých

Darujte Vašim najbližším Vianoce, na ktoré len tak ľahko nezabudnú. Vyberte ten najkrajší a zároveň hodnotný darček v klenotníctvach GOLDIE klenoty, nakoľko výber tu nájdete skutočne bohatý, pestrý, výnimočný a jedinečný, čím zaručene z ponuky vyberiete to pravé orechové pre Vašich milovaných.

Žiarivosť diamantov

Tak ako na Vianoce všetko sa ligoce, tak aj darček v podobe šperku môže byť nádherne trblietavý vďaka prírodným diamantom, ktoré sa hrdosťou a brilantnosťou vynímajú v náušniciach, prsteňoch, príveskoch či náramkoch. Osobitné čaro im dodajú aj drahé kamene svojou nevídanou farebnosťou. Diamanty sú odjakživa stredobodom pozornosti a ich hodnota neustále rastie. Diamantovým šperkom ako darčekom na Vianoce tak nielenže darujete niečo výnimočné, ale zároveň aj hodnotné, čím sa z takéhoto šperku stáva rodinný klenot, ktorý sa bude dediť z generácie na generáciu.

Trblietavé šperky

Zlaté šperky boli a sú odjakživa súčasťou našich životov, aj keď predtým boli len privilégiom bohatých. Exkluzívna ponuka šperkov je však taká výnimočná, že dokážete si vybrať aj jednoduché a ľahko kombinovateľné kúsky až po jedinečné originály, ktorým je ťažko odolať.
V ponuke šperkov GOLDIE, ktorá je mimoriadne bohatá a pestrá si vyberiete ten svoj jedinečný unikát a s dokonalo zabaleným darčekom sa Vianoce môžu začať. Šperky si môžete pozrieť a samozrejme aj objednať na  www.goldie.sk  a  www.goldiediamonds.sk , alebo navštíviť osobne predajne v Bratislave a Senci, kde o Vás bude kráľovsky postarané.

Naše Vianočné šperky: GOLDIEGOLDIEDIAMONDS

article

TRADÍCIA

Náš príbeh sa začína takmer storočie dozadu poháňaný vášňou k šperkom.  Massimo Moraglione vytvoril svoj prvý kúsok a tým odštartoval nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi, sa značka Moraglione 1922 dnes radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy.

article

VEĽKÝ VÝBER

Od jemnosti až po extravaganciu. Značka Goldie Vám prináša neopakovateľné ručne vyrábané kúsky, ako aj vysoko dizajnové šperky alebo klenoty vhodné na každodenné nosenie. Vďaka našej spolupráci s mnohými exkluzívnymi šperkárskymi domami, sme sa stali predajcom u ktorého nájdete čo hľadáte. 

article

EXPRESNÉ DODANIE

Potrebujete svoj šperk čo najskôr doma? Prevažnú väčšinu šperkov máme na sklade, a tak objednávku uskutočenú do 15:00 zvyčajne doručíme už v nasledujúci pracovný deň.

article

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pokiaľ si nie ste výberom šperku istí, stačí nás navštíviť v našej kamennej predajni, ktorá sa nachádza v starom historickom centre Senca, na Lichnerovej ulici číslo 31. Špecializovaný tím asistentov predaja Vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku.