Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Šperky s drahokamami

Našli sme pre vás tie najkrajšie

Drahokamy sú nádherné, farebné a neuveriteľne krásne. Dokážu Vás opantať svojou výnimočnosťou a extravagantnou jedinečnosťou. Traduje sa aj ich magická sila a povesť predurčuje ich liečivé a ochranné účinky.

V každej jednej šperkovnici by nemal chýbať šperk s drahokamom. Či už siahnete po bielom, ružovom či žltom zlate, v každom jednom sa nádherne vyníma farebný drahokam. Ak daný šperk ešte obohatíte o diamant, unikátnosť a jedinečnosť šperku je zaručená.

Neviete sa rozhodnúť po akom drahokame siahnuť? Nevadí, poradíme Vám v niekoľkých krokoch, akým spôsobom si môžete vyberať šperk s drahokamom. Samozrejme, samotná voľba je len a len na Vás a výber srdcom je ten najlepší. Nie nadarmo sa hovorí, že láska na prvý pohľad je len jedna. Tak isto je to aj pri výbere samotného šperku.

Ponúkame Vám v niekoľkých krokoch zopár jednoduchých, no základných rád, ktorými Vám uľahčíme výber šperku s drahokamom:

·       prvým krokom je výber samotného šperku, ktorý si chcete kúpiť, či už to budú náušnice, prívesok, prsteň, náramok, brošňa alebo náhrdelník
·       ak si chcete kúpiť celý set s drahokamom, je najlepšie ho kupovať naraz, aby sa nestalo, že by mal drahokam náhodou odlišný odtieň alebo sa daný model už nevyrábal
·       farbu zlata si vyberajte podľa svojej obľúbenosti (žlté zlato, ružové či biele zlato alebo štýlové kombinované zlato)
·       ak máte svoju obľúbenú farbu, môžete si drahokam vyberať aj podľa tohto aspektu
·       farebnosť drahokamov je obrovská, každý jeden odtieň nájdete u nás v PONUKE 
·       drahokam si môžete vybrať aj podľa mesiaca narodenia TU   
·       traduje sa aj magická moc samotných drahokamov, o ktorej si prečítate TU 
·       každý jeden drahokam doplnený o diamanty znásobí svoju krásnu farbu ligotom samotných diamantov

Nech si už vyberiete akýkoľvek šperk s akýmkoľvek drahokamom, verte, že šperky GOLDIE sú vyrábané s láskou. Vybrať si môžete od jednoduchých šperkov s nádychom jemnosti až po exkluzívne a extravagantné šperky, s ktorými budete stredobodom pozornosti. 

Ponuka výnimočných a jedinečných šperkov GOLDIE DIAMONDS                       

article

TRADÍCIA

Náš príbeh sa začína takmer storočie dozadu poháňaný vášňou k šperkom.  Massimo Moraglione vytvoril svoj prvý kúsok a tým odštartoval nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi, sa značka Moraglione 1922 dnes radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy.

article

VEĽKÝ VÝBER

Od jemnosti až po extravaganciu. Značka Goldie Vám prináša neopakovateľné ručne vyrábané kúsky, ako aj vysoko dizajnové šperky alebo klenoty vhodné na každodenné nosenie. Vďaka našej spolupráci s mnohými exkluzívnymi šperkárskymi domami, sme sa stali predajcom u ktorého nájdete čo hľadáte. 

article

EXPRESNÉ DODANIE

Potrebujete svoj šperk čo najskôr doma? Prevažnú väčšinu šperkov máme na sklade, a tak objednávku uskutočenú do 15:00 zvyčajne doručíme už v nasledujúci pracovný deň.

article

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pokiaľ si nie ste výberom šperku istí, stačí nás navštíviť v našej kamennej predajni, ktorá sa nachádza v starom historickom centre Senca, na Lichnerovej ulici číslo 31. Špecializovaný tím asistentov predaja Vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku.