Šperky s drahokamami

Našli sme pre vás tie najkrajšie

Drahokamy sú nádherné, farebné a neuveriteľne krásne. Dokážu Vás opantať svojou výnimočnosťou a extravagantnou jedinečnosťou. Traduje sa aj ich magická sila a povesť predurčuje ich liečivé a ochranné účinky.

V každej jednej šperkovnici by nemal chýbať šperk s drahokamom. Či už siahnete po bielom, ružovom či žltom zlate, v každom jednom sa nádherne vyníma farebný drahokam. Ak daný šperk ešte obohatíte o diamant, unikátnosť a jedinečnosť šperku je zaručená.

Neviete sa rozhodnúť po akom drahokame siahnuť? Nevadí, poradíme Vám v niekoľkých krokoch, akým spôsobom si môžete vyberať šperk s drahokamom. Samozrejme, samotná voľba je len a len na Vás a výber srdcom je ten najlepší. Nie nadarmo sa hovorí, že láska na prvý pohľad je len jedna. Tak isto je to aj pri výbere samotného šperku.

Ponúkame Vám v niekoľkých krokoch zopár jednoduchých, no základných rád, ktorými Vám uľahčíme výber šperku s drahokamom:

·       prvým krokom je výber samotného šperku, ktorý si chcete kúpiť, či už to budú náušnice, prívesok, prsteň, náramok, brošňa alebo náhrdelník
·       ak si chcete kúpiť celý set s drahokamom, je najlepšie ho kupovať naraz, aby sa nestalo, že by mal drahokam náhodou odlišný odtieň alebo sa daný model už nevyrábal
·       farbu zlata si vyberajte podľa svojej obľúbenosti (žlté zlato, ružové či biele zlato alebo štýlové kombinované zlato)
·       ak máte svoju obľúbenú farbu, môžete si drahokam vyberať aj podľa tohto aspektu
·       farebnosť drahokamov je obrovská, každý jeden odtieň nájdete u nás v PONUKE 
·       drahokam si môžete vybrať aj podľa mesiaca narodenia TU   
·       traduje sa aj magická moc samotných drahokamov, o ktorej si prečítate TU 
·       každý jeden drahokam doplnený o diamanty znásobí svoju krásnu farbu ligotom samotných diamantov

Nech si už vyberiete akýkoľvek šperk s akýmkoľvek drahokamom, verte, že šperky GOLDIE sú vyrábané s láskou. Vybrať si môžete od jednoduchých šperkov s nádychom jemnosti až po exkluzívne a extravagantné šperky, s ktorými budete stredobodom pozornosti. 

Ponuka výnimočných a jedinečných šperkov GOLDIE DIAMONDS