MAXIMALIZMUS V NÁUŠNICIACH

Zbožňujete náušnice? Neviete sa ich nabažiť? Najradšej by ste nosili na uchu najmenej desať náušníc, ak nie aj viac? Tak prečo to neurobiť? Nielenže je takýto trend nosenia náušníc módny, ale podľa zdravotných odborníkov piercing v uchu nám môže pomôcť od zmiernenia migrény až po zníženie depresií. 

Nosenie väčšieho množstva náušníc v uchu si našlo obľubu aj u svetových hviezd takých mien ako napríklad Rihanna, Charlize Theron, Scarlett Johansson či Ellie Goulding. Tak prečo sa nenechať inšpirovať a neuspokojiť sa len s jedným párom zlatých náušníc, keď naše uši môže zdobiť hneď niekoľko jedinečných kúskov trblietavých náušníc? Ukážte svoju osobnosť s novými niekoľkými náušnicami v jednom uchu. 

Pýtate sa, aký prínos môže mať niekoľko náušníc v jednom uchu? Tak v prvom rade je to módny a trendy doplnok, ktorý nádherne vynikne na Vašom uchu a za druhé, viac náušníc v jednom uchu a na rôznych miestach má aj zdravotný prínos. V uchu sa nachádza asi 200 akupunktúrnych bodov. Lekárske záznamy zo starovekého Grécka a Ríma poukazujú na to, že cez ucho sa dá liečiť vysoký krvný tlak, bolesti hlavy, migrény a pomáha pri náprave viacerých zdravotných problémov.                                                                                                                                                         

Nahliadnite na jednotlivé miesta, ktoré sa nachádzajú na Vašom uchu a sú spojené s jednotlivými orgánmi: 

1)    Bod číslo jeden sa nachádza v hornej časti ucha, ktorá je spojená s reprodukčnými orgánmi a plodnosťou. Týmto miestom na uchu sa nechala inšpirovať aj Scarlett Johansson a vložila si na toto miesto nádhernú zlatú náušnicu. 
2)    Bod číslo dva sa nachádza v hornej časti ucha, ktorá je v alternatívnej medicíne známa ako božská brána alebo duchovná brána. Zdravotný prínos má pri strese, úzkosti a nespavosti.Zlatú náušnicu na tomto mieste rada nosí Penelope Cruz aj Kate Moss. 
3)    Bod číslo tri sa nachádza vo vnútornej časti ucha, kde vyššie vložená náušnica je spojená s pečeňou a inými orgánmi brucha a nižšie vložená náušnica je spojená s orgánmi hrudníka.
4)    Bod číslo štyri sa nachádza na vonkajšom okraji ucha a táto časť ucha je perfektne tvarovaná na zlaté náušnice v tvare malého krúžku, ktoré toto miesto dokonale ozdobia. 
5)    Bod číslo päť sa nachádza v najvnútornejšom záhybe ucha a na nosenie náušníc na tomto mieste nedá dopustiť Rihanna.Toto miesto dokáže pomáhať pri bolestiach hlavy spojené s úzkosťou.
6)    Bod číslo šesť sa nachádza v malom záhybe chrupavky pred ušným kanálom, je spojený s nadobličkami a pomáha pri upokojení a hormonálnej rovnováhe. Náušnica na tomto mieste je obľúbená pre Scarlett Johansson. 
7)    Bod číslo sedem sa nachádza v mäsitej spodnej časti ucha a toto miesto je najobľúbenejšie pre nosenie zlatých náušníc či už jednej alebo viacerých náušníc. Táto časť je spojená so zrakom a chuťou. 

Inšpirovali ste sa? Vrstvenie náušníc je módne, krásne a štýlové. Navrstviť môžete náušnice podľa Vášho štýlu, podľa typu náušníc, farby drahokamov či diamantov, vytvoriť súlad zo žltého, bieleho, ružového či kombinovaného zlata. 

NAŠA PONUKA ZLATÝCH NÁUŠNÍC