Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

AKO KOMBINOVAŤ ŠPERKY Z RUŽOVÉHO ZLATA

1. Nebojte sa ho mixovať s inou farbou zlata

Väčšina ľudí používa konvenčný prístup a radšej sa drží iba jednej farby. V minulosti bolo mixovanie viacerých farieb zlata považované za módne faux pas. Ale dnes je to jeden z najnovších módnych trendov, a zdá sa, že sa to každému začína páčiť. Tak ako ste niekedy dostávali pochvalné pohľady, keď ste na sebe mali šperky v jednom tóne, dnes mixovaním farieb zlata okamžite dosiahnete ľahký, elegantný a moderný vzhľad.

Ako to urobiť?

Niektorí návrhári vytvárajú moderné jedinečné kúsky, ktoré v sebe už majú viac ako jednu farbu zlata. Môže to byť drahokam osadený v rámiku z ružového zlata a šína prsteňa z bieleho, alebo náušnice, ktoré majú viac ako jenu farbu zlata. Vyberte si elegantný, dobre navrhnutý šperk, ktorý nevyzerá smiešne alebo lacno. Napríklad nádherné kvetinkové náušnice z bieleho zlata so stredom z ružového zlata.

2. Osaďte do nich drahokam

Dá sa s istotou povedať, že ružové zlato sa dobre kombinuje so všetkými druhmi drahokamov, a preto je to jedna z najlepších volieb pre zásnubné prstene. Všeobecne platí, že ružové zlato má tendenciu vyzerať „vintage“, hlavne, keď sú v ňom osadené drahokamy. Mnoho viktoriánskych dizajnov malo ružové zlato so všetkými druhmi drahokamov, a vyzeralo to úchvatne.

Nádherný prsteň s morganitom v ružovom zlate. Nájdete ho tu.

Ružové drahokamy vyzerajú v ružovom zlate naozaj úžasne. Prechod z kovu na drahokam je plynulý a tieto dva odtiene sa navzájom dopĺňajú. Morganity, ružové diamanty, ružové zafíry alebo ružové turmalíny sú výbornou voľbou pre Váš šperk z ružového zlata. Avšak, niektorí zákazníci majú pocit, že párovanie ružového zlata a ružového drahokamu spolu splýva, pretože na šperku nič nevyniká. Je to otázka osobného vkusu, takže zistite, čo sa Vám páči najviac.

Tmavšie kamene dodávajú ružovému zlatu dramatický nádych. Pozrite si tento krásny prsteň z ružového zlata so zafírmi!  

3. Vrstvenie šperkov z ružového zlata 

Vrstvenie je v súčasnosti jedným z najväčších trendov, a dá sa ním ľahko dosiahnuť elegantný a moderný vzhľad.

Môžete si kúpiť náhrdelníky z ružového zlata, ktoré už sú navrstvené, alebo si môžete kúpiť jednotlivé zlaté náhrdelníky a vrstviť ich podľa vlastného uváženia. Zlaté náhrdelníky najlepšie vyzerajú, keď ich vrstvíte po dvoch či troch, avšak môžete vyskúšať aj štyri až päť.  Čím viac zlatých náhrdelníkov si na seba dáte, tým dramatickejšie budete vyzerať. Na bežné alebo pracovné príležitosti však odporúčame 2 až 3 vrstvy, zatiaľ čo na večer vonku s dievčatami vrstvite podľa vlastného vkusu!

To isté platí pre zlaté prstene, zlaté prívesky a zlaté náramky.

4. Vyskúšajte náramok z ružového zlata 

Či už si vyberiete tenký alebo široký náramok z ružového zlata, Vášmu celkovému vzhľadu dodá elegantný nádych. Jednoduché náramky z ružového zlata sú ideálne na bežné nosenie alebo do práce, zatiaľ čo komplikovanejšie vzory zlatých náramkov sú ideálne na slávnostné udalosti alebo večer s priateľmi.

Jednoduchý a štýlový náramok z ružového zlata. Nájdete ho tu.

Širšie zlaté náramky sú ideálne na dosiahnutie módneho a odvážneho vzhľadu, či už s Vašimi obľúbenými džínsami a tričkom alebo odvážnejšími čiernymi šatami.

5. Obliekajte si k šperkom z ružového zlata neutrálne farby 

Šperky z ružového zlata vyzerajú skvele s neutrálne zafarbeným oblečením. Saturované farby, béžové tóny a staroružová farba s krásnymi šperkami z ružového zlata, je jednoznačné áno. Neutrálne farby ako sú biela, čierna, šedá a krémová tiež vyzerajú so šperkami z ružového zlata úžasne!

NAŠE ŠPERKY Z RUŽOVÉHO ZLATA

article

TRADÍCIA

Náš príbeh sa začína takmer storočie dozadu poháňaný vášňou k šperkom.  Massimo Moraglione vytvoril svoj prvý kúsok a tým odštartoval nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi, sa značka Moraglione 1922 dnes radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy.

article

VEĽKÝ VÝBER

Od jemnosti až po extravaganciu. Značka Goldie Vám prináša neopakovateľné ručne vyrábané kúsky, ako aj vysoko dizajnové šperky alebo klenoty vhodné na každodenné nosenie. Vďaka našej spolupráci s mnohými exkluzívnymi šperkárskymi domami, sme sa stali predajcom u ktorého nájdete čo hľadáte. 

article

EXPRESNÉ DODANIE

Potrebujete svoj šperk čo najskôr doma? Prevažnú väčšinu šperkov máme na sklade, a tak objednávku uskutočenú do 15:00 zvyčajne doručíme už v nasledujúci pracovný deň.

article

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pokiaľ si nie ste výberom šperku istí, stačí nás navštíviť v našej kamennej predajni, ktorá sa nachádza v starom historickom centre Senca, na Lichnerovej ulici číslo 31. Špecializovaný tím asistentov predaja Vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku.