Drahokamy podľa tvaru nám o sebe veľa prezradia

Drahokamy v nás vyvolávajú rôzne pocity a tým nám napovedajú svojou energiou aký tvar drahokamu si vybrať. Veľakrát zistíme, že drahokam, ktorý nosíme vo svojom zlatom prívesku, prsteni alebo svojich zlatých náušniciach, nám pomáha pri rôznych citových aj fyzických problémoch. O tejto schopnosti drahokamov sa vie už veľa rokov. Krásou drahokamov sa ľudia obklopujú už od začiatku civilizácie nielen pre ich krásu a symbol moci ale aj pre ich magické liečivé účinky.

Tvary drahokamov

Oválny tvar – Drahokam priťahuje lásku a plodnosť, prináša hojnosť a šťastie v rodine. Vyžaruje uzdravujúcu silu, ktorá pôsobí neprerušene v celom priestore, kde sa drahokam nachádza.

Okrúhly tvar – Drahokam ponúka stále prúdenie energie a je vhodný na všetky účely, ochraňuje ľudskú auru a čistí vyššie i fyzické telo rovnako ako aj myseľ.

Ostrý tvar – Drahokam má silnú energiu. Ak ho máme otočený smerom k sebe, priťahujeme energiu na liečenie a ochranu, ak použijeme jeho opačný smer, tak sa zbavíme bolesti a negatívnej energie.

Hranatý tvar – Drahokam prináša stabilitu a tým harmonizuje zhon na pracovisku ale aj v našom domove a ničí škodlivé vplyvy, ktoré sa tam nachádzajú.

Podlhovastý tvar– Drahokam nám ponúka dlhodobú prosperitu a úspech v kariére, dodáva nám energiu proti tomu, kto nám nepraje. Tento tvar drahokamu je vhodný pricestovaní ako ochranný amulet.

Ak ste sa rozhodli vybrať drahokam (rubín, smaragd, zafír, diamant, citrín, ametyst, turmalín, chryzopras) či už vsadený do zlatých náušníc, zlatého prívesku, prsteňa, náramku alebo zlatej brošne, určite ste sa rozhodli správne a vybrali si ten správny jedinečný kameň do Vášho zlatého šperku.

DRAHOKAMOVÉ ŠPERKY GOLDIE DIAMONDS