TVAR PRSTEŇA TENSION

Niečo nezvyčajné a zároveň veľmi moderné? Výborná voľba pre zásnubný prsteň s osadením kameňov do vzoru Tension.                                                                                    

Tento typ zásnubného prsteňa je výnimočný tým, že diamantnie je prichytený krapničkami, ani zapustením, ale tlakom zlata. Je to technický vrchol zlatníckej práce, čo má za výsledok unikátne zásnubné prstene, ktorédiamant alebo iný kameň ako keby objímali. Vyznieva tak dojem, že diamant nie je vôbec uchytený, ale že sa medzi okrajmi zlata vznáša. Ak sa náhodou obávate, že by ste ho mohli ľahko stratiť, opak je pravdou. Tlakové osadenie zviera diamant oveľa pevnejšie, než by to dokázali krapničky a patrí tak medzi najbezpečnejšie typy uchytenia kameňa. 

 Je to veľmi moderné osadenie a ocenia ho všetci, ktorí chcú ukázať čo najväčšiu časť kameňa, v tomto prípade takmer  100%,  či už je to diamant, zirkón alebo drahý kameň (zafír, rubín, smaragd, topás, opál,tanzanit, ametyst, ónyx). Nádherné sú kolekcie pre zásnubné prstene z bieleho, žltého a ružového zlata alebo ich výnimočná kombinácia.

 Touto technológiou vyrobený zásnubný prsteň symbolizuje už na prvý pohľad silný zväzok. Je ideálny pre ženy, ktoré túžia po klasickom vzhľade, ale sa zároveň neboja vyčnievaťz davu. Milovníčky jedinečnosti a jemnej extravagantnosti si ho zamilujú na prvý pohľad. 

NAŠE PRSTENE V TVARE TENSION