Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

TVAR PRSTEŇA TENSION

Niečo nezvyčajné a zároveň veľmi moderné? Výborná voľba pre zásnubný prsteň s osadením kameňov do vzoru Tension.                                                                                    

Tento typ zásnubného prsteňa je výnimočný tým, že diamantnie je prichytený krapničkami, ani zapustením, ale tlakom zlata. Je to technický vrchol zlatníckej práce, čo má za výsledok unikátne zásnubné prstene, ktorédiamant alebo iný kameň ako keby objímali. Vyznieva tak dojem, že diamant nie je vôbec uchytený, ale že sa medzi okrajmi zlata vznáša. Ak sa náhodou obávate, že by ste ho mohli ľahko stratiť, opak je pravdou. Tlakové osadenie zviera diamant oveľa pevnejšie, než by to dokázali krapničky a patrí tak medzi najbezpečnejšie typy uchytenia kameňa. 

 Je to veľmi moderné osadenie a ocenia ho všetci, ktorí chcú ukázať čo najväčšiu časť kameňa, v tomto prípade takmer  100%,  či už je to diamant, zirkón alebo drahý kameň (zafír, rubín, smaragd, topás, opál,tanzanit, ametyst, ónyx). Nádherné sú kolekcie pre zásnubné prstene z bieleho, žltého a ružového zlata alebo ich výnimočná kombinácia.

 Touto technológiou vyrobený zásnubný prsteň symbolizuje už na prvý pohľad silný zväzok. Je ideálny pre ženy, ktoré túžia po klasickom vzhľade, ale sa zároveň neboja vyčnievaťz davu. Milovníčky jedinečnosti a jemnej extravagantnosti si ho zamilujú na prvý pohľad. 

NAŠE PRSTENE V TVARE TENSION

article

TRADÍCIA

Náš príbeh sa začína takmer storočie dozadu poháňaný vášňou k šperkom.  Massimo Moraglione vytvoril svoj prvý kúsok a tým odštartoval nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi, sa značka Moraglione 1922 dnes radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy.

article

VEĽKÝ VÝBER

Od jemnosti až po extravaganciu. Značka Goldie Vám prináša neopakovateľné ručne vyrábané kúsky, ako aj vysoko dizajnové šperky alebo klenoty vhodné na každodenné nosenie. Vďaka našej spolupráci s mnohými exkluzívnymi šperkárskymi domami, sme sa stali predajcom u ktorého nájdete čo hľadáte. 

article

EXPRESNÉ DODANIE

Potrebujete svoj šperk čo najskôr doma? Prevažnú väčšinu šperkov máme na sklade, a tak objednávku uskutočenú do 15:00 zvyčajne doručíme už v nasledujúci pracovný deň.

article

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pokiaľ si nie ste výberom šperku istí, stačí nás navštíviť v našej kamennej predajni, ktorá sa nachádza v starom historickom centre Senca, na Lichnerovej ulici číslo 31. Špecializovaný tím asistentov predaja Vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku.