ROMANTICKÉ ŠPERKY

Do sveta módy sa vracia jemnosť a romantika nevynímajúc šperky. Dominovať budú jemné ružové tóny obsiahnuté tak vo farbe drahokamu ako vo farbe zlata. Ružová farba je jednoducho na výslní. Pre túto farbu sa rozhodli dizajnéri a zlatníci a nechali sa ňou inšpirovať pri výrobe zlatých šperkov doplnených o drahokamy disponujúce taktiež ružovou farbou. 

Každý rok je ovplyvnený módnym štýlom, dizajnom a farbou. Farbou pre rok 2020 je jednoznačne modrá, ale leto sa bude niesť v znamení krásnej ružovej  farby. A to sa týka aj šperkov. Šperky sú alfou a omegou každého outfitu. 

Originálne náušnice

Nemusíte sa vôbec báť občas zaexperimentovať aj s náušnicami. Výber náušníc je neskutočný a každá z nás si nájde ten svoj originálny kúsok. Jemné puzetkové náušnice posiate trblietavými diamantmi čit vary sofistikovaných visiacich náušníc inšpirované prírodou (motýliky, kvetinky, zvieratká) sú nádherným finálnym doplnkom k akémukoľvek outfitu. Úžasne vyzerajú aj kruhové náušnice odeté do ružového zlata, s ktorými budete vyzerať očarujúco a romanticky, či jemné zlaté náušnice na klasické zapínanie z ružového zlata dozdobené kvetinkou alebo srdiečkom s ružovým drahokamom alebo diamantmi. 

Výnimočné prstene

Buďte kreatívna aj čo sa týka zlatých prsteňov. Siahnite po jemnejších niekoľkých kúskoch, ktoré sa dajú nádherne spojiť do jedného výrazného prsteňa a neskôr ich môžete nosiť oddelene. Alebo je Vášmu srdcu blízky výrazný prsteň? Žiadny problém, výber je unikátny a typy nekonečné. Nádherné sú samostatné výrazné prstene z ružového zlata doplnené o drahokamy či diamanty. 

Štýlové náhrdelníky

Náhrdelníky, retiazky, prívesky, určite na ne nemôžete zabudnúť. V letných šatách krásne vyniknú retiazky v štýle Chanel, alebo jemné perlové náhrdelníky a prívesky v ružovom tóne doplnené o náušnice, náramok a prsteň v tej istej farbe perál.  Nadčasový kúsok je aj diamant napojený priamo na zlatú retiazku v ružovom, bielom či žltom zlate. Vyzerá to úžasne.

Ak ste romantička, tak táto farba je pre Vás ako stvorená. Určite sa v tejto farbe nájdete, lebo módu a šperky miluje každá žena.  Nechajte sa inšpirovať toľko obľúbenými zlatými diamantovými prsteňmi, náušnicami, príveskami či náhrdelníkmi  v obklopení ružovej romantiky. 

NAŠE ŠPERKY Z RUŽOVÉHO ZLATA