Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

ROMANTICKÉ ŠPERKY

Do sveta módy sa vracia jemnosť a romantika nevynímajúc šperky. Dominovať budú jemné ružové tóny obsiahnuté tak vo farbe drahokamu ako vo farbe zlata. Ružová farba je jednoducho na výslní. Pre túto farbu sa rozhodli dizajnéri a zlatníci a nechali sa ňou inšpirovať pri výrobe zlatých šperkov doplnených o drahokamy disponujúce taktiež ružovou farbou. 

Každý rok je ovplyvnený módnym štýlom, dizajnom a farbou. Farbou pre rok 2020 je jednoznačne modrá, ale leto sa bude niesť v znamení krásnej ružovej  farby. A to sa týka aj šperkov. Šperky sú alfou a omegou každého outfitu. 

Originálne náušnice

Nemusíte sa vôbec báť občas zaexperimentovať aj s náušnicami. Výber náušníc je neskutočný a každá z nás si nájde ten svoj originálny kúsok. Jemné puzetkové náušnice posiate trblietavými diamantmi čit vary sofistikovaných visiacich náušníc inšpirované prírodou (motýliky, kvetinky, zvieratká) sú nádherným finálnym doplnkom k akémukoľvek outfitu. Úžasne vyzerajú aj kruhové náušnice odeté do ružového zlata, s ktorými budete vyzerať očarujúco a romanticky, či jemné zlaté náušnice na klasické zapínanie z ružového zlata dozdobené kvetinkou alebo srdiečkom s ružovým drahokamom alebo diamantmi. 

Výnimočné prstene

Buďte kreatívna aj čo sa týka zlatých prsteňov. Siahnite po jemnejších niekoľkých kúskoch, ktoré sa dajú nádherne spojiť do jedného výrazného prsteňa a neskôr ich môžete nosiť oddelene. Alebo je Vášmu srdcu blízky výrazný prsteň? Žiadny problém, výber je unikátny a typy nekonečné. Nádherné sú samostatné výrazné prstene z ružového zlata doplnené o drahokamy či diamanty. 

Štýlové náhrdelníky

Náhrdelníky, retiazky, prívesky, určite na ne nemôžete zabudnúť. V letných šatách krásne vyniknú retiazky v štýle Chanel, alebo jemné perlové náhrdelníky a prívesky v ružovom tóne doplnené o náušnice, náramok a prsteň v tej istej farbe perál.  Nadčasový kúsok je aj diamant napojený priamo na zlatú retiazku v ružovom, bielom či žltom zlate. Vyzerá to úžasne.

Ak ste romantička, tak táto farba je pre Vás ako stvorená. Určite sa v tejto farbe nájdete, lebo módu a šperky miluje každá žena.  Nechajte sa inšpirovať toľko obľúbenými zlatými diamantovými prsteňmi, náušnicami, príveskami či náhrdelníkmi  v obklopení ružovej romantiky. 

NAŠE ŠPERKY Z RUŽOVÉHO ZLATA

article

TRADÍCIA

Náš príbeh sa začína takmer storočie dozadu poháňaný vášňou k šperkom.  Massimo Moraglione vytvoril svoj prvý kúsok a tým odštartoval nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi, sa značka Moraglione 1922 dnes radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy.

article

VEĽKÝ VÝBER

Od jemnosti až po extravaganciu. Značka Goldie Vám prináša neopakovateľné ručne vyrábané kúsky, ako aj vysoko dizajnové šperky alebo klenoty vhodné na každodenné nosenie. Vďaka našej spolupráci s mnohými exkluzívnymi šperkárskymi domami, sme sa stali predajcom u ktorého nájdete čo hľadáte. 

article

EXPRESNÉ DODANIE

Potrebujete svoj šperk čo najskôr doma? Prevažnú väčšinu šperkov máme na sklade, a tak objednávku uskutočenú do 15:00 zvyčajne doručíme už v nasledujúci pracovný deň.

article

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pokiaľ si nie ste výberom šperku istí, stačí nás navštíviť v našej kamennej predajni, ktorá sa nachádza v starom historickom centre Senca, na Lichnerovej ulici číslo 31. Špecializovaný tím asistentov predaja Vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku.