Objavte šperky, ktoré sa hodia k Vášmu štýlu

Všetci sa snažíme vyzerať štýlovo. Je to odraz našej osobnosti a vkusu. A týka sa to módy ako celku a to počnúc oblečením, make-upom a končiac doplnkami v podobe šperkov a hodiniek. 

Rôzne štýly – rôzne šperky

Každá žena chce byť módnou ikonou  a mať svoj dokonalý štýl. A je to veľmi jednoduché. Podstatou je investovať do základu. A nebáť sa kombinovať. Štýlov poznáme hneď niekoľko a každý je svojím významom a vzhľadom jedinečný a nenapodobiteľný. Takže nech si vyberiete akýkoľvek, v každom zažiarite ako hviezda, nakoľko štýly zvýrazňujú ženskosť a eleganciu. 

Elegantný štýl

Pri tomto štýle sú do popredia dostávané čisté línie a jednoduchšie tvary v šperkoch, kde sa prejavuje cit pre samotný detail. Jemné a vkusné šperky, ktoré vyžarujú jemnosť sú základom tohto štýlu. Súladný celok elegantného štýlu dopĺňajú šperky v podobe guľôčkových náušníc, príveskov v tvare krížika, decentných náhrdelníkov  zvýraznených o drahokamy  či perly. 

 Romantický štýl

Romantický štýl v sebe nesie jemnosť a citlivosť. Šperky sú okúzľujúce, doplnené o jemné farby drahokamov s nežnými časťami na náušniciach, príveskoch, prsteňoch či náramkoch v podobe srdca, štvorlístka, guľôčky alebo kvetinky.

Minimalistický štýl

Minimalistický štýl je známy svojimi jemnými líniami pretvorenými do detailných príveskov, náušníc, prsteňov, náhrdelníkov, ktorých základom je jednoduchosť. Žiadne zložité ornamenty ani zdobenie u minimalistických šperkov nehľadajte. Však aj tento štýl má svoje čaro. Nie nadarmo sa hovorí, že v jednoduchosti je krása. V minimalistickom štýle sú samotné šperky decentné, ale svojím dizajnom excelentne prepracované a preto sú veľmi zaujímavé a obľúbené. Práve tieto vyberané drobné šperky svojim vzhľadom, tvarom a líniami sú dobre nositeľné kúsky, ktoré sa dajú dokonale vrstviť a kombinovať. 

Klasický štýl

Klasický štýl je najuniverzálnejším a najrozšírenejším, čo sa týka nielen šperkov ale aj samotného outfitu. Je označovaný ako aj biznis štýl. Známy je svojou nadčasovosťou, kombinovateľnosťou ladnými ale nie extra zložitými tvarmi v šperkoch. Klasické šperky majú často tvar kruhu, štvorca alebo obdĺžnika, nie je to však písané pravidlo. Takéto šperky extra ladia ako ku kostýmom, tak aj k bežnému oblečeniu.  Šperky sú sofistikované a doplnené o krásne a luxusné drahokamy, diamanty či perly, ktoré s určitým tvarom samotného šperku vytvárajú dokonalú súhru. 

Rebelský štýl

Základom rebelského štýlu je nezávislosť a zároveň extra výrazný dojem. A netýka sa to len samotného outfitu, ale základom tohto štýlu sú jednoznačne šperky. Nositeľkami tohto štýlu sú rebelky a tým pádom chcú aj tak pôsobiť, ale zároveň aj sexi a pútavo. Základom je energia, výstrednosť a pútavé, výrazné a mimoriadne šperky, pri ktorých nezáleží ako na farbe zlata, tak ani na samotnom tvare jednotlivých kúskov v podobe náušníc, retiazok, príveskov, náramkov či prsteňov. Ak zbožňujete samotný štýl, tak neváhajte a siahnite po extravagantných šperkoch, ktoré Vás vystihnú. 

Dramatický štýl

Nositeľka dramatického štýlu je jednoducho neprehliadnuteľná, pretože celý jej outfit, šperky nevynímajúc, je výstižný, výrazný a farebný. Šperky v dramatickom štýle hrajú svoju dôležitú rolu a sú nápadné a pútavé, preferované väčšinou tmavšími drahokamami ako napríklad čiernymi diamantmi, ónyxom, zafírmi, ale aj rubínmi, granátmi, záhnedou či sultanitom. 

Umelecký štýl

Umelecký štýl jednoducho nazývame aj kreatívnym štýlom, nakoľko sa v ňom nekladú žiadne medze, jednoduchosť, či pravidlo jednotlivého štýlu. Prejavuje sa v originálnych outfitoch, šperkoch a samotných doplnkoch. Samotný štýl je prejavom jedinečnosti a tvorivosti. Šperky sú originálne svojím tvarom a veľmi obľúbené je vrstvenie jednotlivých šperkov. Tu nájdete všetku neopakovateľnosť v exkluzívnych náhrdelníkoch a náramkoch, famóznych prsteňoch a náušniciach, zbožňovaných retiazkach s príveskami či prepracovaných brošniach , ktoré sú doplnené o vychýrené diamanty a drahokamy. 

Každá žena je jedinečná a originálna vo svojom štýle a vkuse. Samotné štýly zdôrazňujú unikátnu gráciu.  Nech ste milovníčkou ktoréhokoľvek, určite vyvoláte želaný dojem na svoje okolie. Verte v moc, silu, noblesu a jedinečnosť zlatých a strieborných šperkov a doplnkov v podobe hodiniek. Milujte svoje šperky a milujte svoj štýl.

ŠPERKY OD GOLDIE