Luxusné diamantové náušnice - 7 typov diamantových náušníc

Prečo práve diamantové náušnice? 

Pýtate sa, či je správna investícia do diamantových náušníc? Odpoveď je jednoznačná. Samozrejme, že áno. Diamant je jednoducho kráľom všetkých drahokamov. Zároveň diamant patrí medzi najvzácnejšie, najcennejšie, najtvrdšie, najčistejšie a najkrajšie drahokamy sveta. Vyniká silným leskom a tvrdosťou, podľa čoho aj dostal samotný názov diamant. 

Náušnice patria medzi najobľúbenejšie šperky dám, tak prečo v nich nenechať vyniknúť aj taký krásny drahokam, akým je diamant. Každá z nás má v obľube iný štýl a iný typ náušníc a tomu je aj ponuka diamantových náušníc prispôsobená. V ponuke nájdete hneď niekoľko druhov náušníc a podľa nich sa viete ľahko zorientovať v ponuke a vybrať si podľa toho tie svoje vysnívané diamantové náušnice.

Poradíme Vám, aké existujú typy diamantových náušníc: 

·       Diamantové náušnice na šróbik

 Takéto náušnice väčšinou bývajú jednoduché s jedným centrálnym diamantom, ktoré sedia priamo na ušku, ale nemusí to byť pravidlo. Existujú aj nádherne bohaté s viacerými diamantmi alebo visiace náušnice, ktorých ozdobná časť môže mať dĺžku od niekoľkých milimetrov až po centimetre. 

·       Diamantové náušnice na luxusnú puzetku  

Náušnice s týmto typom zapínania sú priamo na ušku s jedným alebo viacerými diamantmi. Spravidla majú jemné vypracovanie s väčšou či menšou ozdobnou časťou v rôznych motívoch.

·       Diamantové náušnice na klasické zapínanie  

Klasické zapínanie patrí medzi najobľúbenejšie zapínanie. Pri tomto type zapínania sa náušnice vyrábajú od jemných až po výrazné a originálne kúsky. 

·       Diamantové náušnice so zapínaním na kĺbik  

Takéto zapínanie sa používa pri výrobe kruhových náušníc vo všetkých veľkostiach, od najmenšieho priemeru až po väčšie s jedným diamantom, či obsypané diamantmi po celom obvode. 

·       Diamantové náušnice na francúzsky zámok (ruský patent)  

Takéto zapínanie majú diamantové náušnice, ktorých ozdobná časť je priamo na ušku, väčšinou sú výrazné a bohaté na vzor. Zároveň sa s týmto typom zapínania môžete stretnúť aj pri visiacich náušniciach. 

·       Diamantové náušnice s klipsňovým zapínaním  

Zapínanie na klipsňu sa nachádza pri výrazných diamantových náušniciach, ktorých ozdobná časť je väčšia a bohatšia, ako na samotné zlato, tak aj na diamanty.

 ·       Diamantové náušnice na africký háčik  

Tento typ zapínania je najjednoduchší zo všetkých, nakoľko samotná náušnica sa len prevlečie cez uško. Samozrejme, že háčik je dostatočne veľký a preto náušnica bežným spôsobom z uška nevypadne. 

Teraz je to už na Vás, po ktorých nádherných, kvalitných a originálnych diamantových náušniciach siahnete. Každý jeden pár diamantových náušníc je výnimočný už len tým, že v sebe ukrýva taký nádherný skvost, akým samotný diamant je. 

Diamantové náušnice GOLDIE DIAMONDS