TVAR PRSTEŇA HALO

Ak je Vaša partnerka romantická žena s dušou princeznej, ideálnou voľbou zásnubného prsteňa je prsteň s osadením kameňov do vzoru Halo.                                                                                           

Romantické ženy sú práve tie, o ktoré sa muži chcú starať. V nich zostalo krásne kúzlo tradície. Dokonalá krehkosť, bezbrannosť a rafinovanosť ich predurčuje stať sa presne tou ženou, ktorú si prajú muži ochraňovať. Rada získava obdiv svojím odevom a doplnkami, ako sú šperky. Nimi zdôrazňuje svoju jemnosť. 

Ideálnou voľbou pre ňu sú šperky s perlou (prstene, náhrdelníky, náramky, brošne). Svojím snubným prsteňom by rada upútala svoju pozornosť. Tak neváhajte siahnuť po zásnubnom prsteni v ligotavom objatí drobnejších kamienkov, ktorým bezpochyby Halo prsteň je. 

Zásnubné prstene Halo sú vyrábané  v širokej kolekcii zlatých šperkov. Nevšedný dizajn prsteňa sa ukrýva v jedinečnom osadení centrálneho kameňa dozdobeného menšími. Toto prevedenie sa nazýva Halo alebo „svätožiara“. Väčšinou býva centrálny kameň vybrúsený do guľatého briliantu, ale tento brus klenotníci rozšírili aj o ďalšie tvary ako  princess, ovál, markíza, hruška, srdce alebo smaragd. Po obvode centrálneho kameňa sú sústredené do kruhov, oválov alebo štvorcov menšie kamene. Ústredný kameň sa tak zdá väčší. Niekedy centrálny kameň zdobí iba „svätožiara“ drobných kamienkov, v bohatších dizajnoch kamienky žiaria aj na tele prsteňa.

Pri darovaní snubného prsteňa je účelom vyjadriť nekonečnú lásku, šťastie a večné spojenie spolužitia. Prsteň symbolizuje večnosť medzi dávajúcim a prijímajúcim. Nahliadnite do našej romantickej kolekcie snubných prsteňov a začnite písať príbeh Vašej lásky.

NAŠE PRSTENE V TVARE HALO