KRÁSA DETSKÝCH ŠPERKOV

Pre našich najmenších a najmilších chceme len to najlepšie. Preto im aj zlaté šperky vyberáme s láskou. Nádherné jemné zlaté náušnice, náramky, prívesky či retiazky pre bábätká, výraznejšie zlaté náušnice a prívesky s farebnými kamienkami pre slečny, či náramky s retiazkami pre chlapcov. Dnes je už naozaj široký výber šperkov z bieleho, ružového, žltého alebo kombinovaného zlata, ktoré môžu byť doplnené o kubickú zirkóniu, farebné drahokamy, perly alebo diamanty. 

Naši najmenší

Roztomilé detské zlaté náušničky s rôznymi motívmi ako lienka, sloník, kačička, kvetinka alebo srdiečka v bielom, ružovom či žltom zlate sa maximálne hodia ako darček ku krstinám. Zlaté náušničky môžete zladiť s takým istým príveskom na zlatej retiazke, čím Vám vznikne nádherná detská zlatá súprava. Zlaté prívesky aj náušnice môžu byť doplnené aj o nádherné diamanty a výnimočné farebné drahokamy (zafír, rubín, smaragd, tanzanit, citrín, opál, topás).  
Výbornou voľbou sú aj zlaté náramky s platničkou, kde môžete dať vygravírovať obdarovanému bábätku buď meno, dátum narodenia alebo krstu. Tieto zlaté náramky sa hodia ako dievčatkám tak aj chlapcom.

Darovanie zlatých šperkov

Príležitostí na darovanie zlatých šperkov pre naše roztomilé deti je veľa. Od krstín, cez sväté prijímanie, birmovku, narodeniny, Vianoce, maturity, štátnice, svadby, výročia. Zlaté šperky rastú spolu s našimi deťmi. Ich prvé zlaté šperky sú jemné a roztomilé, a ako rastú naše deti tak aj samotné zlaté šperky sa stávajú výraznejšími a bohatšími ako na zlato tak aj na drahokamy a diamanty.
Môžete darovať aj drahšie zlaté šperky, ktoré sa svojou výnimočnosťou a hodnotou stávajú generačnými šperkmi. Sú obohatené o nádherné diamanty s vysokou čistotou a karátovosťou alebo o drahokamy, ktorých je neskutočné množstvo. Medzi také najvýnimočnejšie určite patria zafír, rubín, smaragd, topás, opál, citrín, ametyst, olivín, perleť, sultanit, tanzanit, achát, morganit a ďalšie výnimočné drahokamy. 

Vďaka širokej ponuke si určite každý nájde ten pravý zlatý šperk pre svoju ratolesť. Cez roztomilé a farbou hýriace detské zlaté šperky osadené do ružového, bieleho alebo žltého zlata až po elegantné šperky obohatené o diamanty a drahokamy do dospelosti, ktoré bude Vaše dieťa nosiť ako spomienku na Vás. 

NAŠA PONUKA DETSKÝCH ŠPERKOV