Rozhodujete, aký náramok vybrať?

Poradíme s jeho výberom

Náramky sú nádherný kus šperku, ktorý je, bol a bude veľmi obľúbeným módnym kúskom. Náramkov existuje niekoľko typov cez jednoduché retiazkové, ozdobné, gravírované až po pevné doplnené o diamanty a drahokamy.                                                                                                                               

Náramok sa hodí k akémukoľvek outfitu cez športový, jednoduchý až po elegantný či extravagantný.  Nosia ho nielen dámy, ale aj páni a deti a to s veľkou obľubou. 

Je vhodným darčekom na akúkoľvek príležitosť, dáva sa ako pozornosť pri narodení dieťaťa, pri krstinách, narodeninách, výročí alebo ako svadobný dar neveste od ženícha. Možností a príležitostí na darovanie originálneho kúsku v podobe náramku je veľa. 

Vhodná dĺžka náramku

Keď ste si vybrali ten svoj najkrajší kúsok medzi obrovským množstvom náramkov rôzneho typu, štýlu a hrúbky, je dobré sa zamyslieť aj nad jeho vhodnou dĺžkou. Vybrať správnu dĺžku náramku nie je vôbec zložité. Je to jednoduchý proces, na ktorý Vám stačí približná hrúbka zápästia a vhodnou dĺžkou náramku sa stáva dĺžka o jeden centimeter dlhšia. Samozrejme, že každý jeden z nás má rád iný spôsob nosenia náramku, niekto voľnejší, niekto pevnejší, tým pádom sa dĺžka náramku vyberá podľa požiadaviek jednotlivých osôb.

Obľúbené náramky

Náramky sú veľmi obľúbeným šperkom. Dajú sa rôzne kombinovať, či už množstvom náramkov na jednej ruke, tvarom alebo ich štýlom. Sú v nekonečných možnostiach kombinácií cez žlté, biele, ružové alebo kombinované zlato. Náramky môžu byť doplnené o gravírovanie, kubickú zirkóniu, diamanty a drahokamy alebo vyrobené zo striebra.                                                                                                   

Veľmi módne pôsobí aj vrstvenie náramkov, čiže dať si niekoľko náramkov na jednu ruku, ktoré sa ešte môžu doplniť o náramkové hodinky. Je veľmi moderné kombinovať náramky v akomkoľvek farebnom prevedení, krásne spolu ladia v kombinácii bieleho zlata so žltým zlatom a takisto aj kombinácia náramkov z bieleho a ružového zlata. 

Náramok ako darček

Darovanie šperku ako takého je vynikajúcou voľbou. Náramky sú obľúbeným darčekom pri narodení dieťatka. Najobľúbenejšie sú náramky s platničkou v akomkoľvek farebnom prevedení zlata, pričom na zlatú platničku môžete dať vygravírovať meno dieťatka, jeho dátum narodenia alebo krstu. 

Zlaté a strieborné náramky môžu byť doplnené aj o symboly ako napríklad srdiečko, štvorlístok alebo krížik. 

Taktiež sa takýto náramok môže darovať aj mamičke. Je to nádherná pamiatka vo forme šperku pri narodení potomka. 

Inšpirujte sa krásou a jedinečnosťou tak nádherných šperkov, akými sú náramky. Šperky sa jednoducho stali neoddeliteľnou súčasťou módy, ktoré nosíme každodenne a považujeme ich za dôležitý módny doplnok, ktorý urobí dokonalú bodku za ukončením nášho outfitu. 

GOLDIE NÁRAMKY