Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Šnúrkový náramok ako talizman pre šťastie

Šnúrkové náramky sú veľmi populárne módne náramky, ktoré sú tvorené kombináciou ozdobnej časti v zlatom alebo striebornom prevedení s textilnou šnúrkou. Šnúrkové náramky sú rozkošným módnym doplnkom pre šťastie. 

Viete ako vyzerajú takéto náramky? Poznáme ich aj pod názvom ako náramky pre šťastie. Sú kombinované s textilnou šnúrkou a striebornou alebo zlatou ozdobnou časťou. Zlato môže byť vo farbe ružovej, bielej, žltej podľa Vašej požiadavky a vkusu. 

Najvyhľadávanejšie sú červené šnúrkové náramky so strieborným a zlatým srdiečkom. Samotné srdiečko môže byť v bielom, ružovom, žltom zlate, ktoré vytvára dokonalú súhru s červenou šnúrkou.Kombinácia červenej šnúrky so zlatou alebo striebornou ozdobnou časťou na náramku je veľmi obľúbená nielen pre dokonalý vzhľad náramku, ale aj pre tradíciu ochrany proti urieknutiu. 


Šnúrkový náramok z červenej textílie so zlatou alebo striebornou ozdôbkou je aj veľmi vhodným darčekom.                                                                                                                                                        

Takýto šperk môžete od srdca darovať:  
·       na krstiny pre bábätká ako ochranný šperk pred urieknutím
·       kamarátke/kamarátovi
·       manželke/manželovi
·       starým rodičom
·       pre radosť komukoľvek
·       na narodeniny
·       na meniny
·       na Vianoce
·       k maturitám
·       k birmovke či svätému prijímaniu
·       súrodencovi
·       na pamiatku

Tento šperk je jednoduchým ale mimoriadne vhodným a kombinovateľným náramkom s iným typom náramku, hodinkami a tiež sa hodí k akémukoľvek outfitu.                                                                                                    

Je to šperk, ktorým spravíte radosť komukoľvek. Je nenáročný a ľahko kombinovateľný. Touto jednoduchosťou ale zároveň veľkou originalitou trafíte darčekom do čierneho.

Kombináciou s červenou textilnou šnúrkou však ponuka šnúrkových náramkov nekončí. Nádherné sú aj v kombinácii bieleho, žltého, ružového zlata  s čiernou textilnou šnúrkou, ktorá im dodáva na elegancii. 

Ponuka týchto náramkov je extra široká aj v prevedení čiernej či červenej textilnej šnúrky so strieborným príveskom v podobe srdiečka, nekonečna, kvetinky, podkovy, anjelských krídiel, štvorlístka, guličiek, kruhov, rolničky či anjelov v celostriebornom prevedení alebo s kubickými zirkónmi.

PONUKA ŠNÚRKOVÝCH NÁRAMKOV OD GOLDIE

article

TRADÍCIA

Náš príbeh sa začína takmer storočie dozadu poháňaný vášňou k šperkom.  Massimo Moraglione vytvoril svoj prvý kúsok a tým odštartoval nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi, sa značka Moraglione 1922 dnes radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy.

article

VEĽKÝ VÝBER

Od jemnosti až po extravaganciu. Značka Goldie Vám prináša neopakovateľné ručne vyrábané kúsky, ako aj vysoko dizajnové šperky alebo klenoty vhodné na každodenné nosenie. Vďaka našej spolupráci s mnohými exkluzívnymi šperkárskymi domami, sme sa stali predajcom u ktorého nájdete čo hľadáte. 

article

EXPRESNÉ DODANIE

Potrebujete svoj šperk čo najskôr doma? Prevažnú väčšinu šperkov máme na sklade, a tak objednávku uskutočenú do 15:00 zvyčajne doručíme už v nasledujúci pracovný deň.

article

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pokiaľ si nie ste výberom šperku istí, stačí nás navštíviť v našej kamennej predajni, ktorá sa nachádza v starom historickom centre Senca, na Lichnerovej ulici číslo 31. Špecializovaný tím asistentov predaja Vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku.