Šnúrkový náramok ako talizman pre šťastie

Šnúrkové náramky sú veľmi populárne módne náramky, ktoré sú tvorené kombináciou ozdobnej časti v zlatom alebo striebornom prevedení s textilnou šnúrkou. Šnúrkové náramky sú rozkošným módnym doplnkom pre šťastie. 

Viete ako vyzerajú takéto náramky? Poznáme ich aj pod názvom ako náramky pre šťastie. Sú kombinované s textilnou šnúrkou a striebornou alebo zlatou ozdobnou časťou. Zlato môže byť vo farbe ružovej, bielej, žltej podľa Vašej požiadavky a vkusu. 

Najvyhľadávanejšie sú červené šnúrkové náramky so strieborným a zlatým srdiečkom. Samotné srdiečko môže byť v bielom, ružovom, žltom zlate, ktoré vytvára dokonalú súhru s červenou šnúrkou.Kombinácia červenej šnúrky so zlatou alebo striebornou ozdobnou časťou na náramku je veľmi obľúbená nielen pre dokonalý vzhľad náramku, ale aj pre tradíciu ochrany proti urieknutiu. 


Šnúrkový náramok z červenej textílie so zlatou alebo striebornou ozdôbkou je aj veľmi vhodným darčekom.                                                                                                                                                        

Takýto šperk môžete od srdca darovať:  
·       na krstiny pre bábätká ako ochranný šperk pred urieknutím
·       kamarátke/kamarátovi
·       manželke/manželovi
·       starým rodičom
·       pre radosť komukoľvek
·       na narodeniny
·       na meniny
·       na Vianoce
·       k maturitám
·       k birmovke či svätému prijímaniu
·       súrodencovi
·       na pamiatku

Tento šperk je jednoduchým ale mimoriadne vhodným a kombinovateľným náramkom s iným typom náramku, hodinkami a tiež sa hodí k akémukoľvek outfitu.                                                                                                    

Je to šperk, ktorým spravíte radosť komukoľvek. Je nenáročný a ľahko kombinovateľný. Touto jednoduchosťou ale zároveň veľkou originalitou trafíte darčekom do čierneho.

Kombináciou s červenou textilnou šnúrkou však ponuka šnúrkových náramkov nekončí. Nádherné sú aj v kombinácii bieleho, žltého, ružového zlata  s čiernou textilnou šnúrkou, ktorá im dodáva na elegancii. 

Ponuka týchto náramkov je extra široká aj v prevedení čiernej či červenej textilnej šnúrky so strieborným príveskom v podobe srdiečka, nekonečna, kvetinky, podkovy, anjelských krídiel, štvorlístka, guličiek, kruhov, rolničky či anjelov v celostriebornom prevedení alebo s kubickými zirkónmi.

PONUKA ŠNÚRKOVÝCH NÁRAMKOV OD GOLDIE