Šperky, šperky, šperky

Pošepneme vám, pri akej príležitosti ich kúpiť

Šperky vždy boli, sú a budú súčasťou nášho života. Pýtate sa prečo? Je to dané už odpradávna. Žijeme, aby sme si v našich životoch spravili aj radosť. A tú si vieme spraviť aj krásnym šperkom, ktorý si buď vyberieme a kúpime sami, alebo ním môžeme vyčarovať úsmev na tvári blízkej osobe, ktorej tým dáme najavo, že ju máme radi a že nám na nej záleží. 

Pošepneme Vám, pri akých príležitostiach teraz, ale aj v minulosti sa darovali šperky alebo samotné zlato: 

·       narodenie dieťaťa
·       krstiny, sväté prijímanie, birmovka
·       meniny
·       zásnuby
·       svadba
·       svadobné veno
·       narodeniny
·       z lásky
·       pre kamarátstvo
·       pri pohreboch
·       len tak pre radosť
·       spomienka na milovanú osobu
·       výročie
·       Deň matiek
·       Deň otcov
·       darček pre batoľa
·       darček na maturity

Tých príležitostí a možností podarovať šperk je neskutočne veľa. Ak sa neviete rozhodnúť, môžete sa nechať inšpirovať na príklad v našom blogu AKÝ ŠPERK DAROVAŤ. V dnešnej dobe si môžete vyberať z bieleho, ružového, žltého či kombinovaného zlata alebo striebra. Pestrú kolekciu aj precíznej ručnej práce náušníc, príveskov, retiazok, náramkov, náhrdelníkov, prsteňov, brošní, manžetových gombíkov a kravatových spôn so zirkónmi alebo diamantmi ponúkajú klenotníctva GOLDIE KLENOTY.

Nedarujete len samotný šperk, ale darujete aj kúsok seba a zároveň hodnotu, ktorá sa skrýva v samotnom drahom kove, z čoho je šperk vyrobený. Ten ešte môže byť vyšperkovaný o prenádherné a výnimočné drahokamy, ktorých je neskutočne veľa OČARUJÚCE FARBY DRAHOKAMOV a pri ktorých sa tradujú aj ich liečebné účinky MAGICKÁ MOC DRAHÝCH KAMEŇOV

V klenotníctvach GOLDIE KLENOTY nájdete šperky od rôznych svetových značiek, ktoré sú skutočne dizajnové skvosty.  Každý šperk je navrhnutý a vyrobený s precíznosťou a vášňou, ktorý môže Vám a Vami obdarovanej osobe prinášať radosť ešte dlhé roky.

ŠPERKY ZNAČKY MORGALIONE 1922