PIERRE LANNIER

Vznik hodiniek Pierre Lannier

Pierre Lannier je francúzska hodinárska firma, ktorá vznikla v roku 1977 v meste lásky Paríži. Je to malá rodinná firma, ktorú založili manželia Béatrice a Jean-Paul Burgun. Hodinárska firma Pierre Lannier fungovala najskôr len lokálne, neskôr jej činnosť presiahla hranice Francúzska. V roku 1985 sa hodinky Pierre Lannier začínajú distribuovať aj do ostatných európskych krajín – Nemecko, Portugalsko, Belgicko a Holandsko, kde si veľmi rýchlo získavajú popularitu. V roku 1992 sa značka Pierre Lannier prvýkrát zúčastňuje veľtrhov v Basileji, Tokiu a Hong-Kongu. Cieľom hodinárskej firmy bolo prispôsobiť sa meniacim sa módnym trendom tak, aby sa hodinky Pierre Lannier stali synonymom módneho doplnku.

Najväčší boom však nastal v roku 2004, kedy hodinársku firmu prebral ich syn Pierre Burgun a svojím zanieteným a cieleným spôsobom obchodovania dostáva firmu na svetový trh. Každý rok je predaných viac ako 600 000 hodiniek Pierre Lannier vo viac ako 60 krajinách sveta a stávajú sa synonymom kvality a prepracovaných detailov.

Dizajn hodiniek

Dizajn hodiniek Pierre Lannier, či už elegantný alebo trendový je navrhnutý tak, aby sprevádzal svojho majiteľa v každom okamihu života. V hodinkách sa prelína francúzsky dizajn s kvalitnými materiálmi a ponúka originálne vzory a rôzne fázy s módnymi trendmi súčasnosti. Značka tak vytvára viac ako 300 nových modelov ročne. 

Ich farebné prevedenie je veľmi ľahké zladiť s akýmkoľvek oblečením a aj s doplnkami. Hodinky sú nositeľné vo voľnom čase a zároveň aj v práci či pri spoločenských udalostiach.           

Cieľom značky Pierre Lannier je predávať vysokokvalitné hodinky v prijateľných cenových reláciách pre každého. Padnite aj vy do kúzla hodiniek Pierre Lannier a nechajte sa opantať francúzskym dotykom či parížskou eleganciou. 

NAŠA PONUKA HODINIEK PIERRE LANNIER