Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Deň matiek – darček pre mamičku

"Matky a deti sú samostatnou kategóriou. Na celom svete neexistuje silnejšie puto. Neexistuje žiadna iná láska, ktorá by bola taká bezprostredná a odpúšťajúca." - Gail Tsukiyama, americká spisovateľka

Všetky mamy si zaslúžia, aby im deti oplatili ich lásku a starostlivosť. Už starovekí Gréci oslavovali ženu – matku ako darkyňu života. Mamine oči vždy sprevádzajú naše cesty s láskou a dôverou a preto by sa patrilo ich obdarovať nádhernými zlatými šperkami.

Práve teraz je skvelá príležitosť nadviazať na tradíciu. Deň matiek je dôležitým dňom v roku pre matky aj deti, ktorý môžeme premeniť na nezabudnuteľnú spomienku. Ak chcete mamu potešiť, vyberte jej jemný šperk. Darovaný šperk  v tvare srdiečka je nadčasový, pôsobiaci nesmierne jemne.  Siahnite po peknej retiazke alebo náramku. Šperky sa dajú rôzne upravovať. Nechajte si na zadnú stranu vygravírovať meno,  dátum narodenia alebo milý odkaz. Veľmi dobrou voľbou je aj set šperkov. Zvyčajne sa skladá z náušníc, náhrdelníka a prsteňa.

Novinkou je zlatý porcelánový medailón s portrétom milovanej osoby, ktorou môže byť práve zbožňovaná Vaša mamička. Porcelánový prívesok sa vyrába  náročnou technológiou pri vysokých teplotách, preto netreba sa báť, že sa ošúcha, poškriabe. Takýto ohňovzdorný portrétový prívesok v zlatom alebo striebornom rámčeku je odolný aj voči chemickým prípravkom. 

Ak máte pocit, že si vaša mamička zaslúži niečo viac než len kvety alebo čokoládu, vyberte jej šperk. Ako inšpirácia vám poslúži  široký výber prsteňovnáušníc i náhrdelníkov vhodných práve pre túto milú príležitosť. Ponuku krásnych šperkov nájdete na našich e-shopoch :

article

TRADÍCIA

Náš príbeh sa začína takmer storočie dozadu poháňaný vášňou k šperkom.  Massimo Moraglione vytvoril svoj prvý kúsok a tým odštartoval nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi, sa značka Moraglione 1922 dnes radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy.

article

VEĽKÝ VÝBER

Od jemnosti až po extravaganciu. Značka Goldie Vám prináša neopakovateľné ručne vyrábané kúsky, ako aj vysoko dizajnové šperky alebo klenoty vhodné na každodenné nosenie. Vďaka našej spolupráci s mnohými exkluzívnymi šperkárskymi domami, sme sa stali predajcom u ktorého nájdete čo hľadáte. 

article

EXPRESNÉ DODANIE

Potrebujete svoj šperk čo najskôr doma? Prevažnú väčšinu šperkov máme na sklade, a tak objednávku uskutočenú do 15:00 zvyčajne doručíme už v nasledujúci pracovný deň.

article

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pokiaľ si nie ste výberom šperku istí, stačí nás navštíviť v našej kamennej predajni, ktorá sa nachádza v starom historickom centre Senca, na Lichnerovej ulici číslo 31. Špecializovaný tím asistentov predaja Vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku.