Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Najkrajšie diamantové šperky

3 dôvody, prečo kúpiť diamantový šperk

Rozmýšľate nad kúpou diamantového šperku? Chcete vedieť, či je to dobrá investícia? Aký dôvod Vás presvedčí o kúpe diamantového šperku? 

Povieme Vám 3 zaručené dôvody, prečo si kúpiť diamantový šperk a uistíme Vás, že Vaše rozhodnutie bude správne.

1. Prečo práve diamantový šperk?                                                                                                        

Diamant je najdrahší drahokam sveta. Je to fakt, ktorý sa rokmi nikdy nezmenil, zároveň však jeho hodnota neustále rastie. Kúpa diamantového šperku je najlepším investičným rozhodnutím. Nekupujete len samotný nádherný šperk v podobe diamantových náušníc, diamantových prsteňov a príveskov, či diamantových náhrdelníkov a náramkov. Kupujete samotnú investíciu v podobe šperku s diamantom. 

2. Prečo práve diamantový šperk?                                                                                                 

Diamantový šperk je výnimočný a stáva sa aj výnimočným darčekom pre milovanú osobu. Diamantový šperk sa rokmi stáva generačným šperkom, ktorý sa odovzdáva z generácie na generáciu. Rastie jej spomienka na osobu, ktorú máme radi, ale zároveň sa rokmi zvyšuje aj hodnota darovaného šperku.     

Ako sme si už povedali, diamanty sú maximálne vhodné na investíciu. Svojou podmanivou krásou však spravia radosť každému, ktorý takýto darček v podobe diamantového šperku dostane.                                                                                                                                  

3. Prečo práve diamantový šperk?                                                                                                 

Diamantové šperky jednoducho očaria. Sú neskutočne krásne. Žiadny drahokam nemá taký nádherný, oslnivý a podmanivý lesk ako diamant. Diamant patrí medzi najvzácnejší, najčistejší a najkrajší drahokam sveta. Oddávna na seba priťahoval pozornosť. Diamantové šperky svojou dokonalou krásou, nadčasovým dizajnom a zároveň štipkou tajomnosti lákajú každého z nás.       

Diamant sa stal aj symbolom lásky. V každom jednom šperku s diamantom, či už to je zásnubný diamantový prsteň, diamantové obrúčky, diamantový prsteň, náramok, prívesok, náušnice či diamantový náhrdelník, darujeme kúsok svojej lásky obdarovanej osobe.                                                                                                                              

Veríme, že tieto 3 dôvody Vás presvedčili o tom, že kúpa diamantového šperku je nielen vynikajúcou investíciou, ale zároveň darujete generačný šperk z lásky. Diamanty sú jednoducho večné, tak ako aj skutočná láska.  

DIAMANTOVÉ ŠPERKY GOLDIE DIAMONDS

article

TRADÍCIA

Náš príbeh sa začína takmer storočie dozadu poháňaný vášňou k šperkom.  Massimo Moraglione vytvoril svoj prvý kúsok a tým odštartoval nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi, sa značka Moraglione 1922 dnes radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy.

article

VEĽKÝ VÝBER

Od jemnosti až po extravaganciu. Značka Goldie Vám prináša neopakovateľné ručne vyrábané kúsky, ako aj vysoko dizajnové šperky alebo klenoty vhodné na každodenné nosenie. Vďaka našej spolupráci s mnohými exkluzívnymi šperkárskymi domami, sme sa stali predajcom u ktorého nájdete čo hľadáte. 

article

EXPRESNÉ DODANIE

Potrebujete svoj šperk čo najskôr doma? Prevažnú väčšinu šperkov máme na sklade, a tak objednávku uskutočenú do 15:00 zvyčajne doručíme už v nasledujúci pracovný deň.

article

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pokiaľ si nie ste výberom šperku istí, stačí nás navštíviť v našej kamennej predajni, ktorá sa nachádza v starom historickom centre Senca, na Lichnerovej ulici číslo 31. Špecializovaný tím asistentov predaja Vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku.