ŠPERKY S NÁDYCHOM JARI

Máte aj Vy radi ten nádherný pocit z jari? Toľko vône vo vzduchu, toľko farieb, ktorými sa predbiehajú prvé jarné kvietky, toľko života v jednom okamihu. Všetky tieto chvíle môže vyčarovať len jednoročné obdobie, a to jar. Jar je jednoducho jasná a priezračná so svojím čarom. 

Všetku túto neopísateľnú nádheru môžete dať aj do svojich doplnkov v podobe zlatých šperkov. Veľmi vhodnou voľbou sú zlaté náušnice, ktoré aj napriek ešte trošku chladnejšiemu jarnému počasiu nikdy nezaniknú žiadnym kúskom oblečenia. Svoj outfit môžete oživiť nádhernými náušnicami z bieleho zlata, v ktorých maximálne vyniknú farebné drahokamy ako topás, opál, zafír, rubín, smaragd, či neuveriteľne nádherný a farbami hraný diamant. Tá záplava farieb, ktorá sa od Vás odrazí pri takýchto náušniciach, určite stojí za to. A nemusíte siahnuť len po klasike v podobe jednoduchého tvaru náušníc. Čo tak trošku zariskovať so zlatými náušnicami v podobe kvetín, srdiečok alebo netradičného tvaru? Wow efekt určite zaručený. Ak si na takýto kúsok netrúfate, nevadí. Výrazné náušnice z bieleho, žltého či ružového zlata doplnené o jemné prevedenie farebných drahokamov tiež nie je krokom vedľa. Sú trendy a žiadané. 

A čo tak prsteň? Jednoduchý a jemný, či výrazný a rebelantský. Tvar kvetu je jednoducho top voľba. Zlaté prstene s motívom kvetu Vás vtiahnu do centra jarného ošiaľu. Je už na Vás, či siahnete po celozlatom prsteni v tvare kvetu, alebo nájdete trošku odvahy a lupene kvetu sa na Vás môžu usmievať rôznymi farbami zlata, a to cez žlté, biele, ružové či kombinované zlato. Pre tie odvážnejšie sú v ponuke prstene, kde sa na Vás vyvalí spŕška farieb a v jarnom slnku bude jeho lesk neprehliadnuteľný.                                                                                                                                                

Je jedno, po akom prsteni siahnete, v akom tvare bude, v akej farbe zlata, či celozlatý alebo doplnený o farebné drahokamy. Hlavne nech je nádherný a Vášmu srdcu blízky. Kľudne to môže byť aj ten zásnubný, na ktorý tak túžobne čakáte. 

Doplneniu Vášho celkového vzhľadu pomôžu aj náramkové hodinky. Sú jedinečným doplnkom, ktorý nikdy nevyjde z módy. Na výber je široká škála nádherných a dizajnových hodiniek. Môžete si vybrať z jednoduchších modelov, kde je základom ukazovateľ času buď s dátumovníkom alebo aj bez neho. Na trhu je obrovské množstvo prepracovaných hodiniek s rôznymi funkciami, v rôznych farebných prevedeniach s kovovými alebo koženými remienkami, kde sa to farbami len tak hýri.  

Jar si môžete vniesť do života kedykoľvek pestrofarebným zlatým či strieborným šperkom. Bez farieb by jar nebola jarou. Bolo by to len ďalšie obdobie roka. Jar je však unikátna a jedinečná vo svojej farebnosti.