Najkrajšie zlaté náušnice - 5 rád ako si správne kúpiť náušnice

Krásne, výnimočné, luxusné a originálne. Aj týmito slovami sa dajú charakterizovať šperky v podobe náušníc, ktoré jednoducho patria do módneho outfitu každej dámy. Vzhľadom k tomu, že sa nosia na ušiach, sú viditeľné kedykoľvek.

 Každá jedna z nás sa rada popýši nádherným kúskom šperku v podobe zlatých náušníc. Náušnice sa dajú vybrať z nekonečného množstva modelov, typov, od jemných a jednoduchých, až po dizajnérsky prepracované a výrazné kúsky. Určite Vám padli do oka viaceré typy a modely náušníc, len sa neviete rozhodnúť, ktoré si kúpiť. Ponúkame Vám rady, ako čo najlepšie a najvhodnejšie vybrať náušnice, či už budú zo zlata alebo striebra, doplnené o diamanty, drahokamy alebo kubickú zirkóniu. 

1.      Typ náušníc

Modelov náušníc existuje veľké množstvo, od drobných a nenápadných až po výrazné a luxusné kúsky. Mať vo svojej šperkovnici niekoľko typov náušníc je určite dobré a aj potrebné, a to vzhľadom k tomu, že na každú príležitosť je vhodný iný typ náušníc.                                                                                 

Pri športovaní treba brať ohľad na to, že sa venujete a sústreďujete na šport. Najvhodnejšie sú minimalistické a drobné náušnice priamo na uško so zapínaním na puzetku alebo balónik.                       
Do práce, na stretnutie s kamarátmi alebo na bežný deň môžete siahnuť už po výraznejších náušniciach, ktoré svojou originalitou oživia Váš outfit. Nádherné sú náušnice doplnené o farebné drahokamy, ktoré Vás jednoducho rozžiaria. Môžu to byť náušnice na klasický patent, balónik či väčšie alebo menšie kruhové náušnice.                                                                                                              

Čo sa týka spoločenskej udalosti, pri tejto príležitosti určite zvoľte nádherné a luxusné náušnice doplnené o diamanty,  drahokamy alebo perly. Oslnivé luxusné náušnice sú alfou a omegou Vášho spoločenského outfitu. 

2.      Príležitosť

Náušnice sú nádherným darčekom pri akejkoľvek príležitosti. Každá žena sa im určite poteší, nakoľko náušníc nie je nikdy dosť. Náušnice sa kupujú už od narodenia dievčatka. Sú to prvotné náušnice pre bábätká so špeciálnym zapínaním. Zapínanie je na brizúru, čiže na prednej časti náušníc je malé očko, do ktorého sa zapichne malý háčik brizúra. Zlaté náušnice sú vhodným darčekom ako na narodeniny, tak aj na meniny, Vianoce, birmovku, promócie, krstiny, či len tak ako pozornosť z lásky. 

3.      Farba zlata

Farba zlata pri náušniciach je ovplyvnená výberom nositeľky tohto krásneho šperku, akým samotné náušnice sú. Ak chcete náušnice kúpiť ako darček, máte na výber náušnice z bieleho, ružového, žltého či kombinovaného zlata. Náušnice môžu byť celozlaté, či doplnené o kubickú zirkóniu, diamanty alebo drahokamy a perly. 

4.      Zapínanie na náušniciach

Pri náušniciach je možnosť výberu zapínania. Využíva sa hneď niekoľko typov zapínania a to: klasické zapínanie (klasický patent), francúzske zapínanie (ruský patent), francúzsky zámok, kĺbové zapínanie, klenotnícka klipsňa, zapínanie klasických kruhových náušníc, puzetové zapínanie, šróbovacie zapínanie, prevliekacie zapínanie, africký háčik a pre najmenšie dievčatká detské zapínanie-brizúra. Stačí si už vybrať podľa obľúbenosti, nakoľko sa pri zapínaní náušníc myslelo na každú jednu možnosť. 

 5.      Náušnice podľa typu tváre

Ak ste sa rozhodli kúpiť si náušnice, len sa neviete rozhodnúť, ktoré si vybrať a zároveň sa bojíte, či Vám budú pasovať, stačí sa zamerať na typ Vašej tváre. Je dané, že tváre sa delia na štyri základné typy a to: oválna, okrúhla, hranatá a srdcová. Ku každému typu tváre sú módnymi analytikmi vybraté modely náušníc, ktoré najviac podčiarknu a vyzdvihnú krásu tváre.  
Pre lepšie priblíženie sa výberu náušníc podľa typu tváre kliknite sem:  Výber náušníc podľa typu tváre                                                          

Zlatý šperk v podobe náušníc jednoznačne podčiarkne krásu ženy, je neodmysliteľnou súčasťou každého outfitu a vďaka šperkom máme možnosť sebavyjadrenia. 

NÁUŠNICE GOLDIE