Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

BÝK

(21.apríl – 20.máj)

Znamenie Býk  je pevné, zemské a ženské znamenie, ktoré je ovládané Venušou. Pre znamenie Býka je charakteristická vytrvalosť, trpezlivosť a vernosť. Vzhľadom k tomu, že má rád istotu a pokoj, snaží sa vyhýbať všetkým rizikám. Veľmi často nedôveruje nikomu a ničomu. Býk má silno vyvinutý zmysel pre vlastníctvo. Napriek tomu, že je veľmi lenivý, materialistický pud ho ženie k veľkým výkonom v práci. Jeho najväčšou slabosťou je neprispôsobilosť a najsilnejšou stránkou je výdrž počas dlhodobej záťaže. Býk je najtvrdohlavejším znamením Zverokruhu. 

Charakteristika znamenia Býk

Ochranným kameňom pre znamenie Býk je smaragd.
Jeho šťastným dňom je piatok a nepriaznivým dňom je utorok. 
Prislúchajúca farba je bledomodrá, zelená a ružová.
Šťastné čísla sú 1 a 9.
Blízke znamenia k Býkovi sú Kozorožec, Škorpión a Váhy.
Jeho temperament je mierne melancholický.                                                                                                                                                                                                                                                                     

Pre znamenie Býk je charakteristická v povahe šetrnosť, ale zároveň nie je lakomý. Vyznačuje sa pokojnou a vyrovnanou náladou, raduje sa zo života, je miernej povahy a citovo vyrovnaný. Býk je podnikavý, ale zároveň jeho zlou vlastnosťou je lenivosť. Skôr či neskôr príde Býk k majetku a zvyčajne si ho aj udrží. Váži si peniaze rovnako ako rodinu. Peniaze investuje do vecí s trvalou hodnotou, ako sú nehnuteľnosti a šperky. Pre Býka je veľmi dôležitým drahokamom smaragd, ale aj svetlobelasý zafír, tyrkys, achát, perly a koraly. Tieto drahokamy sa považujú za harmonické. Pokiaľ Býk nosí zafír, mal by byť verný v láske. Tyrkys je kameň Venuše a amulet manželov. 

Slávne osobnosti narodené v znamení Býka

Mária Terézia, William Shakespeare, Honoré de Balzac, BarbraStreisand, Stevie Wonder, Audrey Hepburn, Jack Nicholson, Cher, Ján Pavol II., Alžbeta II., Michelle Pfeiffer, David Beckham, Naomi Campbell, Pierce Brosnan, Penelope Cruz,  Salvador Dalí, Oldřich Kaiser, Petr Hapka, Jiřina Bohdalová, sestry Nízlové, Jana Hospodárová, Jaroslav Buček, Daniela Hantuchová.

Naše šperky so znameniami zverokruhu

article

TRADÍCIA

Náš príbeh sa začína takmer storočie dozadu poháňaný vášňou k šperkom.  Massimo Moraglione vytvoril svoj prvý kúsok a tým odštartoval nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi, sa značka Moraglione 1922 dnes radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy.

article

VEĽKÝ VÝBER

Od jemnosti až po extravaganciu. Značka Goldie Vám prináša neopakovateľné ručne vyrábané kúsky, ako aj vysoko dizajnové šperky alebo klenoty vhodné na každodenné nosenie. Vďaka našej spolupráci s mnohými exkluzívnymi šperkárskymi domami, sme sa stali predajcom u ktorého nájdete čo hľadáte. 

article

EXPRESNÉ DODANIE

Potrebujete svoj šperk čo najskôr doma? Prevažnú väčšinu šperkov máme na sklade, a tak objednávku uskutočenú do 15:00 zvyčajne doručíme už v nasledujúci pracovný deň.

article

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pokiaľ si nie ste výberom šperku istí, stačí nás navštíviť v našej kamennej predajni, ktorá sa nachádza v starom historickom centre Senca, na Lichnerovej ulici číslo 31. Špecializovaný tím asistentov predaja Vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku.