DETSKÉ NÁUŠNICE

Náušnice sú staré ako ľudstvo samé.

Prvé zmienky o náušniciach ako takých, siahajú až do roku 3000  p.n.l. Jednalo sa o zlaté náušnice, ktoré sa našli v hrobkách vysoko postavených členov spoločnosti. Z historického hľadiska bolo, je a bude zlato symbolom bohatstva a sily. Nosenie náušníc je typickým módnym doplnkom pre ženy. V dnešnej dobe sa však náušnice čoraz častejšie objavujú ako súčasť outfitu aj u mužov, ktorí chcú týmto spôsobom vyjadriť svoj životný štýl a postoj.

Významným momentom nielen pre rodičov ale aj pre celú rodinu je narodenie dieťatka. Nastáva čas vzájomného spoznávania sa, radosti z nového člena, užívania si výnimočných chvíľ a samozrejme aj príprava osláv a kupovanie darčekov. 

Narodila sa Vám nádherná dcérka? Chceli by ste jej darovať niečo výnimočné? Niečo, čo bude len a len pre Vašu princeznú? Oslávte príchod Vašej dcérky, vysnívaného dievčatka a vyberte jej nádherné zlaté detské náušnice pre jej nežné malé ušká. 

Ak sa Vám narodila Vaša vytúžená a očakávaná dcérka, hlavným darčekom pre ňu by mali byť zlaté detské náušnice. Pýtate sa, prečo práve zlaté náušnice? Sú hodnotné, nadčasové a maximálne vhodné pre detské uško, nakoľko neobsahujú nikel. Doprajte svojej dcérke luxus a kvalitu v podobe detských zlatých náušníc. 

Ak budete kupovať detské zlaté náušnice, treba vybrať vhodné zapínanie, aby náušnice dobre držali v uchu. Najvhodnejšie zapínanie brizúra je spredu, aby náušnice nevypadli pri hraní, alebo nebodaj počas spánku a predišlo sa zbytočným úrazom a poraneniam. Takúto náušnicu môžete dať uzamknúť a tým sa náušnic a neotvorí.

Ďalším vhodným zapínaním sú detské zlaté krúžky – cvakačky, ktoré sa po nasadení do uška jednoducho zacvaknú. 

Pre detské zlaté náušnice sa používa aj zapínanie na balónik. 

Každý rodič hľadá to najlepšie pre svoje dieťa, tak neváhajte a nahliadnite do našej nadčasovej ponuky detských náušníc zo žltého, bieleho ale aj ružového zlata. Naše klenotníctvo má v ponuke obrovské množstvo modelov detských náušníc s rôznymi motívmi  a vzormi s pestrofarebnými kamienkami. Kolekcia obsahuje detské zlaté náušnice ružové, modré, červené, fialkové,oranžové, zelenkavé v tvare kvetinky, srdiečka, guľôčky, hviezdičiek až porozprávkové náušnice so zvieracími motívmi lienky, motýlika, kačičky či sloníka. Výber je nekonečný, už sa len rozhodnúť a vybrať. K viacerým modelom zlatých detských náušníc ponúkame aj zlaté prívesky s takým istým vzorom. 

Pri narodení dieťaťa máte jedinečnú príležitosť  darovania krásneho šperku, či už to budú zlaté detské náušnice alebo zlatá jemná retiazka s malým príveskom.

Ako darček sú vhodné aj detské zlaté náušnice s diamantmi alebo inými drahokamami, ktoré zostanú na pamiatku pre ďalšie generácie, stanú sa rodinným generačným šperkom trvalej hodnoty. Možnostiam a fantázii sa v našom klenotníctve medze nekladú.