Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

DETSKÉ NÁUŠNICE

Náušnice sú staré ako ľudstvo samé.

Prvé zmienky o náušniciach ako takých, siahajú až do roku 3000  p.n.l. Jednalo sa o zlaté náušnice, ktoré sa našli v hrobkách vysoko postavených členov spoločnosti. Z historického hľadiska bolo, je a bude zlato symbolom bohatstva a sily. Nosenie náušníc je typickým módnym doplnkom pre ženy. V dnešnej dobe sa však náušnice čoraz častejšie objavujú ako súčasť outfitu aj u mužov, ktorí chcú týmto spôsobom vyjadriť svoj životný štýl a postoj.

Významným momentom nielen pre rodičov ale aj pre celú rodinu je narodenie dieťatka. Nastáva čas vzájomného spoznávania sa, radosti z nového člena, užívania si výnimočných chvíľ a samozrejme aj príprava osláv a kupovanie darčekov. 

Narodila sa Vám nádherná dcérka? Chceli by ste jej darovať niečo výnimočné? Niečo, čo bude len a len pre Vašu princeznú? Oslávte príchod Vašej dcérky, vysnívaného dievčatka a vyberte jej nádherné zlaté detské náušnice pre jej nežné malé ušká. 

Ak sa Vám narodila Vaša vytúžená a očakávaná dcérka, hlavným darčekom pre ňu by mali byť zlaté detské náušnice. Pýtate sa, prečo práve zlaté náušnice? Sú hodnotné, nadčasové a maximálne vhodné pre detské uško, nakoľko neobsahujú nikel. Doprajte svojej dcérke luxus a kvalitu v podobe detských zlatých náušníc. 

Ak budete kupovať detské zlaté náušnice, treba vybrať vhodné zapínanie, aby náušnice dobre držali v uchu. Najvhodnejšie zapínanie brizúra je spredu, aby náušnice nevypadli pri hraní, alebo nebodaj počas spánku a predišlo sa zbytočným úrazom a poraneniam. Takúto náušnicu môžete dať uzamknúť a tým sa náušnic a neotvorí.

Ďalším vhodným zapínaním sú detské zlaté krúžky – cvakačky, ktoré sa po nasadení do uška jednoducho zacvaknú. 

Pre detské zlaté náušnice sa používa aj zapínanie na balónik. 

Každý rodič hľadá to najlepšie pre svoje dieťa, tak neváhajte a nahliadnite do našej nadčasovej ponuky detských náušníc zo žltého, bieleho ale aj ružového zlata. Naše klenotníctvo má v ponuke obrovské množstvo modelov detských náušníc s rôznymi motívmi  a vzormi s pestrofarebnými kamienkami. Kolekcia obsahuje detské zlaté náušnice ružové, modré, červené, fialkové,oranžové, zelenkavé v tvare kvetinky, srdiečka, guľôčky, hviezdičiek až porozprávkové náušnice so zvieracími motívmi lienky, motýlika, kačičky či sloníka. Výber je nekonečný, už sa len rozhodnúť a vybrať. K viacerým modelom zlatých detských náušníc ponúkame aj zlaté prívesky s takým istým vzorom. 

Pri narodení dieťaťa máte jedinečnú príležitosť  darovania krásneho šperku, či už to budú zlaté detské náušnice alebo zlatá jemná retiazka s malým príveskom.

Ako darček sú vhodné aj detské zlaté náušnice s diamantmi alebo inými drahokamami, ktoré zostanú na pamiatku pre ďalšie generácie, stanú sa rodinným generačným šperkom trvalej hodnoty. Možnostiam a fantázii sa v našom klenotníctve medze nekladú. 

article

TRADÍCIA

Náš príbeh sa začína takmer storočie dozadu poháňaný vášňou k šperkom.  Massimo Moraglione vytvoril svoj prvý kúsok a tým odštartoval nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi, sa značka Moraglione 1922 dnes radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy.

article

VEĽKÝ VÝBER

Od jemnosti až po extravaganciu. Značka Goldie Vám prináša neopakovateľné ručne vyrábané kúsky, ako aj vysoko dizajnové šperky alebo klenoty vhodné na každodenné nosenie. Vďaka našej spolupráci s mnohými exkluzívnymi šperkárskymi domami, sme sa stali predajcom u ktorého nájdete čo hľadáte. 

article

EXPRESNÉ DODANIE

Potrebujete svoj šperk čo najskôr doma? Prevažnú väčšinu šperkov máme na sklade, a tak objednávku uskutočenú do 15:00 zvyčajne doručíme už v nasledujúci pracovný deň.

article

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pokiaľ si nie ste výberom šperku istí, stačí nás navštíviť v našej kamennej predajni, ktorá sa nachádza v starom historickom centre Senca, na Lichnerovej ulici číslo 31. Špecializovaný tím asistentov predaja Vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku.