BANQUET S MORAGLIONE 1922

Vianočný večierok spojený s výstavou 

Predstavenie novej kolekcie Sahara, jedinečné kúsky, stretnutie so zástupcami šperkárskeho domu Moraglione 1922 a zaujímavý výklad ste mohli zažiť u nás v našej predajni na LaurInskej 15 v historickom centre Bratislavy. 

MORAGLIONE 1922

Moraglione je firma ktorá bude zachvíľu oslavovať svoje 100 výročie. Na trhu sa udržali napriek nepriaznivým časom, politickým prevratom či úpdakom trhu, a to vďaka ich vášni pre šperky. Pre Moraglione je každý klenot kúskom umenia. Jeho krása a harmónia by mala vyvolávať úžas, túžbu vlastniť ho, nosiť ho, a to nie iba ako obyčajný doplnok k outfitu, ale ako vec, ktorá podtrhuje krásu ženy. 

V roku 2000 páni Fabio Amelotti a Giovanni Bonzano, vstúpili do partnerstva s Moraglione. Obaja pochádzali z rodín zlatníkov a ich vlastné spoločnosti boli na trhu už 10 rokov. Okamžite vytvorili dobrý tím s Raffaelom Profumom, zaťom Marca Moraglioneho a začali vytvárať víziu značky MORAGLIONE 1922. 

Fabio Amelotti 

Aj tento významný pán nás bol v Bratislave navštíviť. Je nielen partner ale aj dizajnér MORAGLIONE 1922. Jeho najznámejšie kolekcie z rokov 2011 a 2012 boli pomenované po princeznách a kráľovnách.

Kolekcia Sahara

Kolekcia Sahara ktorú u nás predstavovali je jedným z jedinečných vzorov MORAGLIONE 1922. Striedajú sa tu vlny vo viacerých farbách 18 karátového zlata, ktoré predstavujú vlny púšte. Nájdete v nej od klasickejších kúskov s ružami až po jednoduché moderné geometrické tvary ktoré sa dajú nosiť každodenne. 

Po zaujímavej prednáške v slovenskom aj anglickom jazyku si naši zákazníci mohli pozrieť mnohé nové šperky a urobiť objednávky. Zákazkové výroby s gravírovaním či osobitými požiadavkami na výrobu alebo druh kameňa neboli výnimkou.