Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Najčastejšie trendy v šperkoch pre nevesty

Pri výbere sa pravdepodobne  pýtate, čo si vyberajú budúce nevesty. Určite si chcete vybrať dokonalé šaty a perfektne ich zladiť s vhodnými šperkami. Svadobné trendy v šperkoch sú hlavne o tom, že sú osobné, teda jedinečné. Neznamená to, že každý šperk musí byť unikátom, skôr to znamená, že by malo ísť o šperky zodpovedajúce vonkajším aj vnútorným charakteristikám nevesty.

Bohémska nevesta

Je to nevesta v romantickom štýle, pre ktorú je dôležitá neha a fyzická blízkosť. To však neznamená, že šperky nenosí, ale práve naopak,  uprednostňuje len prírodné a pravé drahé kamene. Najbližšie je pre ňu ružové zlato a obľubuje šperky s perlami či diamantmi.

Nevesta milujúca luxus

Nevesta milujúca luxus chce dobrodružstvo vo svete luxusu a pozorne sleduje trendy v šperkoch, vždy si vyberá z najnovších kolekcií. Rada sa inšpiruje dizajnom a výraznými šperkami s diamantmi či drahými kameňmi.

Klasická nevesta

Klasická nevesta je srdcom skutočná princezná. Charakterizujú ju triezvo, premyslene zvolené šperky s klasickým svadobným vzhľadom. Pri výbere šperkov preferuje klasický štýl, ktorý je podľa nej dokonalý. Jej obľúbené drahé kamene sú biele diamanty, biele perly, biela perleť.

Koncepčná nevesta

Koncepčná nevesta je inšpirovaná svojimi vlastnými záujmami, prekvapivo má rada rustikálne šperky, obzvlášť sa jej páči myšlienka mať na svojej svadbe dedičný klenot. Na type drahého kameňa nezáleží, pokiaľ je pravý a farebne zodpovedá jej vkusu. 

Nezabúdajte, že Vaša svadba je Váš deň. Ak ste sa našli v popise nejakého typu nevesty a príde Váš vysnívaní deň, tak nahliadnite do našej kolekcie jedinečných šperkov.

ŠPERKY PRE NEVESTY GOLDIE
ŠPERKY PRE NEVESTY GOLDIEDIAMONDS

article

TRADÍCIA

Náš príbeh sa začína takmer storočie dozadu poháňaný vášňou k šperkom.  Massimo Moraglione vytvoril svoj prvý kúsok a tým odštartoval nový spôsob výroby šperkov. Vďaka jeho fascinácii drahými kameňmi, sa značka Moraglione 1922 dnes radí medzi medzinárodne uznávané šperkárske domy.

article

VEĽKÝ VÝBER

Od jemnosti až po extravaganciu. Značka Goldie Vám prináša neopakovateľné ručne vyrábané kúsky, ako aj vysoko dizajnové šperky alebo klenoty vhodné na každodenné nosenie. Vďaka našej spolupráci s mnohými exkluzívnymi šperkárskymi domami, sme sa stali predajcom u ktorého nájdete čo hľadáte. 

article

EXPRESNÉ DODANIE

Potrebujete svoj šperk čo najskôr doma? Prevažnú väčšinu šperkov máme na sklade, a tak objednávku uskutočenú do 15:00 zvyčajne doručíme už v nasledujúci pracovný deň.

article

KAMENNÁ PREDAJŇA

Pokiaľ si nie ste výberom šperku istí, stačí nás navštíviť v našej kamennej predajni, ktorá sa nachádza v starom historickom centre Senca, na Lichnerovej ulici číslo 31. Špecializovaný tím asistentov predaja Vám odborne poradí so správnym vyskúšaním a výberom šperku.