Ligotavý prírodný poklad v drahokamoch

Kúpa farebných drahokamov

Rozhodli ste sa kúpiť šperk, v ktorom sa bude krásne jagať farebný drahokam? Chcete vedieť, aké farebné drahokamy sú v ponuke? Viete, ktoré drahokamy sú najvzácnejšie? 

Jedinečnosť vo farebnosti

V dnešnej dobe pri kúpe drahokamov máme obrovský výber vo farebnosti. Nikdy nebolo v ponuke taký veľký výber, ako sa ponúka teraz. Farebná škála drahokamov je neuveriteľne bohatá. Drahokamy sa len tak hýria farebnosťou a keď si vyberieme z tej úžasnej ponuky, čaká nás výnimočný šperk s ligotavým prírodným pokladom v podobe drahokamu. 

V ponuke sa objavujú aj „nové“ farebné drahokamy, ktoré len nedávno objavili, hlavne čo sa týka farebného prevedenia. Sú to napríklad zelené granáty (tsavorit), modré a zelené tanzanity, ktoré sa inak nazývajú aj zelené zoisity, neónové turmalíny pochádzajúce z Brazílie, ktoré majú modro žlté sfarbenie.                                                                                                                                                            

Tieto novo objavené farebné prevedenia drahokamov sú veľmi vzrušujúce. Samozrejme, že nemôžeme zabúdať aj na samotné výbrusy drahokamov, ktoré sú výnimočne zaujímavé, nakoľko sú vybrúsené do nezvyčajnej formy a tieto neformálne výbrusy dostali pomenovanie „fantázia“. 

Farebnosť v šperkoch

Farebnosť v šperkoch je jednoducho módna záležitosť. Farebné drahokamy nádherne vyniknú v zlatých šperkoch. Ich ligotavá krása vyráža dych, či už v prevedení zlatých náušníc, príveskov, náhrdelníkov, prsteňov či náramkov. Môžete si vybrať z ponuky bieleho, žltého či ružového zlata alebo siahnuť po modernej kombinácii. 

Najvzácnejšie farebné drahokamy

Všetky farebné drahokamy majú svoju vysokú hodnotu, ale medzi nimi sú tri najvzácnejšie, ktoré svojou jedinečnosťou vynikajú. Medzi toto vzácne trio patrí smaragd, zafír a rubín.    

Smaragd je výnimočný drahokam, ktorý je obdarovaný nádhernou zelenou farbou. Jeho zelená krása je známa po celom svete. Šperky so smaragdom nádherne vynikajú v bielom ale aj v žltom zlate a nádheru šperkov so smaragdom znásobujú vzácne diamanty.     

 Zafír je očarujúci drahokam nesúci modrú farbu tmavého oceánu. Jeho tajomná modrá farba neuveriteľne láka na seba pozornosť v kombinácii bieleho zlata a diamantov. Šperky v tomto nadčasovom prevedení tria sú jednoducho neprehliadnuteľné. 

Rubín uzatvára trio najdrahších drahokamov. Vyniká nádhernou a prenikavou červenou farbou. Rubín je nádherný v kombinácii bieleho zlata, ale výnimočný jev prevedení žltého zlata obkolesený diamantmi. 

Nech si už vyberiete akýkoľvek farebný drahokam, spŕška jeho neuveriteľného a pestrého farebného prevedenia vsadeného do šperkov sa stáva výnimočným kúskom, ktorý poteší nielen Vaše srdce ale aj oko každého, kto ho uzrie. 

GOLDIE ŠPERKY S DRAHOKAMAMI