ZIMNÉ FARBY ŠPERKOV

Máte radi zimu? Páči sa Vám čerstvo napadnutý sneh? Milujete líca vyštípané mrazom? Ani sa Vám nečudujeme. Zima je najbelšie, najčistejšie a aj najchladnejšie ročné obdobie. Zároveň je však aj tým najkrajším. Sneh pokryje svet bielou perinou a razom sa ocitáme v ľadovom kráľovstve. 

Aj keď v zime väčšinou siahame po tmavšom oblečení, nebojte sa experimentovať a obohaťte svoj outfit aj o bielu farbu. Budete vyzerať sviežo a in. A nesmiete zabudnúť ani na šperky. Šperky jednoducho patria ku každému ročnému obdobiu a ku každému outfitu. 

Nebojte sa pohrať so zaujímavými farebnými kombináciami. Perfektnou voľbou v šperkoch v zime je modrá, fialová a biela farba. Čo sa týka drahokamov, tak týmito farbami disponujú zafír, topás, akvamarín, ametyst, diamant, horský krištáľ či perleť. 

Akvamarín

Drahokam akvamarín sa pýši niekoľkými odtieňmi modrej. Najobľúbenejší je belaso modrý akvamarín, ktorý pripomína hladinu mora alebo nádhernú oblohu. Hrdí sa aj vysokým leskom a kombinácia s diamantmi z neho robí očarujúci a neprehliadnuteľný  zlatý šperk. Je vhodný na akúkoľvek príležitosť vsadený či už v zlatých náušniciach, prsteni, náramku, náhrdelníku alebo prívesku. S krásou akvamarínu budete neprehliadnuteľná. 

Zafír

Zbožňujete podmanivú modrú farbu zafíru? Ani sa Vám nečudujeme. Krása zafíru je jedinečná a zároveň modrá sa stala farbou roka 2020. Drahokam zafír v bielom zlate je výborne kombinovateľný s diamantmi, kde ešte viac vynikne jeho lesk a jedinečnosť. Po vzhliadnutí šperkov so zafírom zistíte, že jeho krása sa vyníma všade, či už sú to zlaté náušnice so zafírom a diamantmi, zlatý náramok a náhrdelník obohatený o zafír, alebo výnimočný prsteň so zafírom a diamantmi, ktorým sa dal uniesť aj princ Charles a daroval ho ako zásnubný prsteň Lady Diane. S úžasným zafírom budete stredobodom pozornosti kdekoľvek.

Diamant

Diamanty sú večné a ich krása je neuveriteľná. Patria medzi najvzácnejšie, najcennejšie a najkrajšie drahokamy sveta. Diamanty sú ľahko kombinovateľné s drahokamami (opál, topás, smaragd, rubín, citrín, tanzanit) a samostatne vyniknú v akomkoľvek zlate (biele, žlté či ružové zlato). Diamanty urobia každý šperk nebesky krásnym. Nechajte Vaše diamantové šperky zažiariť pri akejkoľvek príležitosti.  

Podľahnite móde aj v zime a nechajte sa inšpirovať našou zimnou kolekciou šperkov, kde prevládajú diamanty, akvamaríny, topásy, zafíry, ametysty, perleť, horský krištáľ či fosílny koral. 

NAŠE ŠPERKY SO ZIMNÝMI KAMEŇMI